Zobacz więcej Luksfery

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Luksfery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pustak szklany Seves matowy 1908 WN bezbarwny

Pustak szklany Seves matowy 1908 WN bezbarwny

40,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pustak szklany jest materiałem budowlanym, stanowiącym odpowiednie rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, biur czy gabinetów. Wykorzystywany jest do budowy ścianek działowych. Dzięki swojej funkcjonalności oraz estetycznemu wykonaniu pozwala na wydzielenie poszczególnych pomieszczeń i uzyskanie niezwykle interesującego wyglądu wnętrz.

   Cechy i zalety

    Pustak szklany przeznaczony jest do budowy ścianek działowych, półścianek prostych i zakrzywionych. Świetnie sprawdza się na przepierzeniach zarówno w kuchni, jak i łazience. Istotną zaletą produktu jest niewątpliwie doświetlanie wydzielonych pomieszczeń bez okien o małej powierzchni. Do murowania nie musisz wykonywać prac mokrych, co znacznie ułatwi Ci ich montaż. Na uwagę zasługuje także odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz dobra izolacja termiczna i akustyczna prezentowanego materiału. Pustak szklany bezbarwny pozwala Ci stworzyć transparentne ściany o charakterze działowym, które mogą wyznaczać niezależne, funkcjonalne przestrzenie, zapewniając przy tym izolację i autonomię pomieszczenia. Jeśli szukasz alternatywy dla płytek ceramicznych czy elementów odpowiedzialnych za doświetlenie wnętrza, oferowany materiał doskonale sprawdza się w ich roli, zapewniając oryginalny efekt końcowy.

    • Doświetlenie pomieszczeń, w których nie można zastosować okna
    • Bardzo dobre tłumienie dźwięku
    • Umożliwia akustyczny podział przy jednoczesnym przepuszczaniu światła
    • Współczynnik przenikania ciepła: 3 W/m2K

    Specyfikacja techniczna

    KolorBezbarwny
    WykończenieMatowe
    Kod produktu8594001621033