icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia 18 x 24 cm czerwona

Ramka na zdjęcia 18 x 24 cm czerwona

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wnętrza możesz łatwo personalizować za pomocą ramek ustawianych na biurkach, komodach czy parapetach. Wybrany model estetycznie wyeksponuje Twoje zdjęcia czy obrazki, chroniąc je jednocześnie od kurzu i wilgoci. Polistyrenowa ramka jest lekka, a zarazem odporna na zniszczenia oraz na wodę. Czerwona i prosta w kształcie pasuje do nowoczesnych wnętrz.

  Cechy i zalety

  Prezentowana ramka to funkcjonalno-dekoracyjny element, który możesz wykorzystać zarówno w mieszkaniu, jak i biurze czy podczas urządzania wnętrz komercyjnych i usługowych. Posłuży Ci do eksponowania rodzinnych zdjęć czy stworzenia domowej galerii sztuki. Możesz wykorzystać ją do dekoracyjnego obramowania fotografii lub wsadzić w nią ulubioną grafikę czy obrazek wykonany przez swoje dziecko. Ramka posiada specjalną nóżkę, za pomocą której stabilnie postawisz ją na wszelkich płaskich powierzchniach. Czerwony kolor pomoże Ci dopasować element do wystroju danego wnętrza i wszelkich znajdujących się w nim dodatków w podobnych odcieniach. Polistyrenowa ramka jest odporna na wilgoć i zabrudzenia – łatwo utrzymasz jej oryginalny wygląd.

  • Nowoczesny design
  • Pasuje do każdego wnętrza

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Format zdjęć18 x 24 cm
  KolorRed
  Kod produktu5907784978752