icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka pięciokrotna Ospel As srebrna

Ramka pięciokrotna Ospel As srebrna

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Srebrna ramka to eleganckie rozwiązanie do każdego salonu czy biura urządzonego w chłodnych barwach. Komponuje się z szarościami, odcieniami srebra, czerni czy bieli. Jest niezwykle szeroka, bo pozwala na montaż na kontaktach, które mają pięć miejsc na wtyczki. To popularne rozwiązanie w miejscach, gdzie chcesz podłączyć dużo elektroniki czy sprzętu kuchennego.

  Cechy i zalety

  Ramka podtynkowa z pięcioma miejscami na wtyczki służy do aranżacji okolic kontaktu w pomieszczeniach, w których potrzebujesz dużo miejsca na wtyczki. Pięciokrotne gniazdka zdarzają się najczęściej w salonach, gdzie pozwalają wygodnie podpiąć ładowarki i kable od sprzętu elektronicznego czy lamp. Inne miejsce, w którym spotkasz takie rozwiązanie, to magazyny, biura czy szkolne klasy. To element dobry dla Ciebie, jeśli na ścianach i podłogach masz odcienie szarości, bieli czy czerni. Pasuje również do połyskujących powierzchni, takich jak tapety czy kafle. Wszystko dzięki delikatnemu, satynowemu wykończeniu. Powierzchnia ramki jest gładka, więc bez trudu wyczyścisz ją z brudu i innych śladów. Na srebrnej powierzchni nie odznaczają się ślady kurzu.

  • Ramka x5 uniwersalna – możliwość montażu w pionie i poziomie
  • Łatwy montaż
  • Prosty i elegancki wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorSrebrny
  MateriałTworzywo ABS
  Kod produktu5907577476304