LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Podajniki na papier

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Artykuły łazienkowe BHP

Strzałka w prawo

Podajniki na papier

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ręcznik listkowy Masterline zielony 4 szt.

Ręcznik listkowy Masterline zielony 4 szt.

28,98
/ kpl.
7,25
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ręczniki papierowe w listkach to produkty, które pozwalają na higieniczne i skuteczne osuszenie dłoni po umyciu ich w umywalce. Są niezwykle przydatne w biurach i miejscach pracy – nie przenoszą bakterii tak jak tradycyjne ręczniki z tkanin. Zostały wykonane z ekologicznego materiału uzyskanego w procesie recyklingu. Są wytrzymałe i dobrze chłoną wodę.

   Cechy i zalety

    Ręczniki papierowe w listkach zapewniają wygodne i skuteczne osuszanie rąk z wody po skorzystaniu z umywalki. Zostały wykonane z wytrzymałego materiału, który uzyskano w 100% z ekologicznego tworzywa – nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Są przydatne nie tylko do wycierania rąk, ale i do sprzątania toalety, czyszczenia umywalki czy przecierania kurzu z glazury w łazience. Dzięki nim korzystanie z WC staje się bardziej higieniczne – nie przenoszą bakterii i wirusów tak jak tradycyjne ręczniki z tkanin. Są bardzo chłonne, nie przedzierają się. Gofrowana powierzchnia papieru zapewnia większą skuteczność czyszczenia. Nie posiadają zapachu, dzięki czemu są odpowiednie dla alergików. W zestawie znajdują się 4 paczki ręczników.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMasterline
     Szerokość produktu395mm
     Normaatest PZH
     KolorZielony
     MateriałCeluloza
     Kod produktu5901487058902