Artykuły łazienkowe BHP

Artykuły łazienkowe BHP to niezbędne elementy wyposażenia każdej łazienki, w szczególności publicznych miejsc takich jak szkoły czy biurowce. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów spełniających normy bezpieczeństwa oraz higieny.

Poznaj łazienkowe artykuły BHP

Jeśli urządzasz łazienkę dla seniora, osoby niepełnosprawnej lub dostosowaną dla dzieci, z pewnością docenisz niniejszy asortyment. Znajdziesz tu również akcesoria przydatne w każdej toalecie. Sprawdź i wybierz potrzebne łazienkowe artykuły BHP.

Akcesoria łazienkowe bhp są to wszystkie te elementy, dzięki którym zadbasz o higienę w swoim domu oraz w publicznej łazience czy toalecie. Wykonane są z różnych tworzyw, chociaż najczęściej przeważają elementy ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa sztucznego. Możesz przymocować je do ściany lub postawić na elementach zabudowy białej łazienki. Wszystkie natomiast mają za zadanie ułatwienie Ci dostępu do środków czystości takich jak mydło. Z nimi dostosujesz także pomieszczenie do potrzeb osób starszych lub niepełnosprawnych.

Łazienkowe artykuły BHP, które zostały zebrane w tym dziale, przydadzą Ci się zarówno podczas urządzania łazienki w budynku użyteczności publicznej, jak i swojej własnej, domowej toalety. Znajdujące się tu elementy pomogą Ci przystosować wnętrze do bezpiecznego i wygodnego użytkowania przez osoby starsze i mniej sprawne. Oprócz tego wybierzesz tu dopasowane do swoich wymagań i oczekiwań wyposażenie łazienki, które podniesie Twój codzienny komfort korzystania z tego pomieszczenia. Sprawdź sam!

ARTYKUŁY BHP DO ŁAZIENKI

W łazience, która ma służyć również osobom poruszającym się na wózkach, powinny znaleźć się odpowiednie elementy BHP np. uchwyty i siedziska prysznicowe. Dzięki nim możliwe będzie korzystanie ze standardowego wyposażenia – toalety czy natrysku. Oprócz takich akcesoriów BHP powinny znaleźć się również inne udogodnienia, na przykład suszarki do rąk, które automatycznie się uruchomią czy dystrybutory mydeł w płynie powieszone na odpowiedniej wysokości. Szczególnie podczas urządzania łazienek publicznych warto pamiętać, aby dostosować ją również do osób poruszających się na wózkach.

W naszej ofercie znajdziesz łazienkowe artykuły BHP, dzięki którym dostosujesz pomieszczenie do każdych potrzeb. Mnogość wzorów, odcieni oraz materiałów, z których są wykonane elementy, pozwolą Ci na stworzenie dowolnej aranżacji.

AKCESORIA DOPASOWANE DO ŁAZIENKI

W zależności od tego, jaką łazienkę czy toaletę urządzasz, będziesz wybierał różne akcesoria. Tam, gdzie higiena jest szczególnie istotna, zapewnij użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo, wyposażając pomieszczenie w pojemniki na papier, suszarki do rąk i mydło w płynie.

Te akcesoria BHP są konieczne w dużych, publicznych toaletach, gdzie codziennie przewijają się setki czy nawet tysiące osób – w szkołach, zakładach pracy, szpitalach i lokalach gastronomicznych. Takie wyposażenie łazienki nie tylko zwiększa higienę, ale również pomaga łatwiej zachować czystość.

Codzienną higienę wspomogą przede wszystkim dozowniki do mydła w płynie. Dzięki temu korzystanie z publicznej toalety stanie się bardziej higieniczne. Możesz wybrać dozowniki wieszane na ścianie lub stawiane na umywalce. Te pierwsze lepiej sprawdzą się w przypadku toalet przystosowanych do potrzeb niepełnosprawnych.

Obok środków kosmetycznych, ważne jest także zadbanie o elementy ułatwiające suszenie rąk. Możesz skorzystać z bogatej oferty suszarek do rąk lub podajników do papierowych ręczników. Suszarka do rąk w ostatecznym rozrachunku może być tańsza w eksploatacji. Pojemnik na ręczniki papierowe natomiast zapewni stały dostęp do materiałów, którymi można wytrzeć dłonie lub zachlapany blat umywalki.

Dostęp do papieru toaletowego natomiast zapewnią Ci odpowiednie pojemniki. Są dostosowane do znacznie większych rolek, które nie wymagają tak częstej wymiany jak domowe papiery toaletowe. Podajniki te chronią również sam papier przed zawilgoceniem i ułatwiają odrywanie jego fragmentów. To duże udogodnienie w każdej publicznej toalecie.

BEZPIECZNA I WYGODNA ŁAZIENKA

Łazienkowe artykuły bhp są to elementy, dzięki którym dopasujesz pomieszczenie do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych z obniżoną mobilnością. Pomogą Ci w tym przede wszystkim uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych. Zamocowane przy muszli sedesowej stanowią praktyczne oparcie dla rąk podczas siadania. Również osoby starsze docenią dodatkowe uchwyty, dzięki którym podniesienie się będzie nieco łatwiejsze.

KĄPIEL I PRYSZNIC MOGĄ BYĆ BEZPIECZNIEJSZE

Kąpiel dla osoby o ograniczonej mobilności może być prawdziwym wyzwaniem. Ułatwi ją siedzisko do wanny, które mocuje się bezpośrednio na niej. Sam montaż przebiega bardzo szybko, podobnie jak usunięcie siedziska. Dzięki temu z wanny mogą korzystać bez problemu wszyscy domownicy.

Jeśli dysponujesz prysznicem, z pewnością przyda Ci się także taboret pod prysznic. Dzięki niemu osoby starsze unikną problematycznego wchodzenia do wanny. Będą także mogły w higienicznych warunkach brać prysznic bez obawy o utratę równowagi. To idealne rozwiązanie dla wszystkich poruszających się o lasce lub kulach. Stołek jest również niezbędnym wyposażeniem szpitali. Zwiększa higienę samych zabiegów kąpielowych niezależnie od oddziału szpitalnego, na którym znajduje się łazienka.