Zobacz więcej Rury PVC

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Rury PVC

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura elektroinstalacyjna AKS Zielonka RLM 20 / 2 mb kielichowana rlm
Strzałka w prawo

Rura elektroinstalacyjna AKS Zielonka RLM 20 / 2 mb kielichowana rlm

4,98
/ szt.
2,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura elektroinstalacyjna, kielichowana RLM w kolorze białym służy do rozprowadzania i ochrony izolowanych przewodów i kabli, znajdujących się w elektrycznych, telekomunikacyjnych systemach instalacyjnych. Osłona została wykonana z trwałego PCV, dzięki czemu jest odporna na działanie promieni ultrafioletowych. Produkt zabezpieczy przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi.

   Cechy i zalety

    Rura elektroinstalacyjna, kielichowana RLM w kolorze białym posłuży Ci do rozprowadzania, jak i skutecznej ochrony izolowanych przewodów i kabli w elektrycznych lub telekomunikacyjnych systemach instalacyjnych. Osłona została wyposażona w złącze kielichowe, które przyśpieszy łączenie rur znajdujących się na wprost. Produkt zabezpieczy instalację przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany z materiału odpornego na działanie promieni ultrafioletowych – profil nie ulegnie odkształceniu, zachowując ochronne właściwości. W przypadku zaprószenia ognia – produkt nie rozprzestrzeni go na dalsze odcinki instalacji, dzięki własnościom samogasnącym. Możesz go zainstalować w suchym, jak i wilgotnym środowisku korzystając ze specjalnych uchwytów dedykowanych do rury.

    • Samogasnąca, nierozprzestrzeniająca płomienia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAKS Zielonka
    Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
    KolorBiały
    Kształt produktuOkrągły
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617575997