Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karbowana peszel 13,5 mm 25 mb
Strzałka w prawo

Rura karbowana peszel 13,5 mm 25 mb

25,98
/ szt.
1,04
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłonowa rura karbowana służy do ochrony przewodów elektrycznych. Wykorzystanie jej zwiększa bezpieczeństwo użytkowania sieci elektrycznej zabezpieczając kable przed pożarem i uszkodzeniami mechanicznymi. Służy do porządkowania i maskowania przewodów, dzięki czemu ich wiązki wyglądają estetycznie. Produkt jest przeznaczony do instalacji w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym.

   Cechy i zalety

    Rurę karbowaną warto zastosować zakładając instalację elektryczną, ponieważ zabezpieczy Twoje przewody zarówno przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi jak również przed temperaturą i wilgocią. Ten produkt nadaje się do użytku na zewnątrz jak również w środku budynku. Rurę stosuje się także wtedy, kiedy istnieje potrzeba zalania umieszczonych w niej przewodów betonem. Dzięki temu produktowi uporządkujesz przewody i zwiększysz bezpieczeństwo w swoim mieszkaniu i w budynkach o podwyższonym zagrożeniu pożarowym, czyli w takich miejscach jak, budynki drewniane i użyteczności publicznej. Jest rozwiązaniem praktycznym i ekonomicznym w razie potrzeby modyfikacji instalacji elektrycznej lub jej wymiany. W ofercie dostępne są także inne modele tego produktu, więc dopasujesz go do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica przewodu18mm
     KolorBiały
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5908311367032