Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karbowana peszel 16 mm 25 mb
Strzałka w prawo

Rura karbowana peszel 16 mm 25 mb

26,48
/ szt.
1,06
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura karbowana przeznaczona jest do zabezpieczania przewodów instalacji elektrycznych. Posiada szerokie zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej – do instalacji wewnątrz budynków, a także w bruzdach tynkowych na zewnątrz. Chroni przewody elektryczne przed uszkodzeniami mechanicznymi, temperaturą i wilgocią.

   Cechy i zalety

    Rura osłonowa karbowana jest powszechnie stosowana do ochrony instalacji elektrycznych. Przydatna szczególnie przy wykończeniach instalacji, do jej maskowania i porządkowania przewodów. Stanowi zabezpieczenie przed wpływem temperatury i naprężeniami mechanicznymi. Elastyczna, łatwa do zainstalowania w bruzdach na zewnątrz budynków. Ułatwia usuwanie uszkodzeń, a także umożliwia w razie potrzeby bardziej ekonomiczną modernizację instalacji. Zabezpiecza przewody w razie pożaru zarówno w domach jak również w budynkach publicznych. Niezbędna w domach i pomieszczeniach drewnianych, które wymagają szczególnej ochrony przed pożarem. Prawidłowo zainstalowaną rurę łatwo można wymienić. Została wykonana estetycznie z trwałego materiału.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica przewodu20mm
     KolorBiały
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5908311367056