Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karbowana peszel 9 x 14 mm 25 m

Rura karbowana peszel 9 x 14 mm 25 m

20,48
/ szt.
0,82
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura przeznaczona jest do zabezpieczania instalacji elektrycznych. Chroni przewody elektryczne przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Doskonale nadaje się do prowadzenia instalacji zarówno w budownictwie jak i w przemyśle. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa odpowiedniego do zainstalowania w sufitach podwieszanych i ścianach.

   Cechy i zalety

    Karbowana rura przyda się do przeciągania przewodów w ścianach i osłony kabli elektrycznych. Tę wykonaną z tworzywa sztucznego rurę wykorzystasz w budownictwie suchym, wewnątrz budynków. Może być zastosowana również na zewnątrz, pod warunkiem prowadzenia systemów w bruzdach pod tynkiem. Ułatwia montaż instalacji w dużych zakładach przemysłowych. Chroni kable przed wilgocią i niekorzystnym działaniem temperatury. Może być montowana np. na ścianie, ale także nadaje się do zalania betonem. Produkt gwarantuje łatwy dostęp do kabli oraz bezproblemowe usuwanie usterek instalacji elektrycznej w trakcie eksploatacji. Ułatwia także ekonomiczną wymianę systemu. Zapewnia bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko wystąpienia pożaru.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica przewodu9mm
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5908311367131