Zobacz więcej Rury PVC

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Rury PVC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura RLM AKS Zielonka kielichowana 25 mm 2 mb

Rura RLM AKS Zielonka kielichowana 25 mm 2 mb

6,98
/ szt.
3,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt firmy AKS Zielonka to rura RLM, która pomoże Ci ochronić mechanicznie przewody. Wyrób służy do przeprowadzania izolowanych przewodów, kabli elektrycznych oraz telekomunikacyjnych. Kielichowa budowa produktu ułatwia jego szczelny montaż. Rura została wyprodukowana z PCV, dzięki czemu jest odporna zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury.

   Cechy i zalety

    Rura RLM marki AKS Zielonka jest przeznaczona do ochrony mechanicznej przewodów. Produkt sprawdzi się w instalacjach do przeprowadzenia izolowanych przewodów, kabli elektrycznych, a także telekomunikacyjnych w systemach instalacyjnych do 1000 V prądu przemiennego. Rura jest budowy kielichowej, co oznacza, że jej montaż przebiegnie komfortowo. W tym celu należy nasadzić jeden fragment rury na drugi, co zapewnia mocne i szczelne połączenie. Produkt został wykonany z PCV, charakteryzującego się odpornością na wysokie i niskie temperatury, a także na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu wyrób z tego materiału zapewnia wieloletnią trwałość instalacji. Wśród naszego asortymentu znajdziesz rury elektroinstalacyjne firmy AKS Zielonka o różnych średnicach.

    • Z kielichem

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAKS Zielonka
    Średnica przewodu25mm
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617575973