Produkty

Rysik do szkła ceramiki i metalu Yato 140 mm

Kliknij aby powiększyć

Rysik do szkła ceramiki i metalu Yato 140 mm

Marka: Yato

Marka: Yato

Kod: 215592

|
Prezentowany rysik traserski doskonale sprawdzi się w pracy z twardymi materiałami. Ostra końcówka wykonana z węglika wolframu zapewnia precyzję podczas rysowania linii i kształtów na szkle, ceramice i metalu. Trzonek w postaci metalowego pręta pewnie leży w dłoni i sprzyja dokładnej pracy. Rysik jest niezbędnym narzędziem, które pozwoli Ci na profesjonalną pracę z materiałami budowlanymi.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Szerokość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.07 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do wyznaczania kształtów na powierzchniach szklanych, ceramicznych i metalowych

Parametry indywidualne

Marka

Yato

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

YT-3740

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metalowy pręt, węglik wolframu
Specjalistyczne prace remontowe wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. Jeśli pracujesz z powierzchniami szklanymi, ceramicznymi czy metalowymi, zapewne niezbędnym wyposażeniem jest dla Ciebie rysik traserski o odpowiednio ostrej końcówce. Prezentowany rysik nadaje się do wyznaczania linii i kształtów na powierzchniach takich jak szkło, ceramika i metal. Narzędzie zostało zbudowane z metalowego pręta, który pewnie leży w dłoni. Końcówka wykonana jest z węglika wolframu, który charakteryzuje się wysoką twardością i zapewnia precyzję podczas pracy. Kompletujesz zestaw narzędzi potrzebnych do pracy lub uzupełniasz te, które się zużyły? Koniecznie sprawdź nasz dział Narzędzia remontowo-budowlane i wybieraj sprzęt idealnie dostosowany do swoich potrzeb.
Ocena
1 komentarz
19.05.2019
Nie polecam. Końcówka starła się po dwóch płytkach. Próbowałem przeciąć płytkę podłogową 8mm szkliwioną 30x30cm. Kilkukrotnie zarysowałem warstwę szkliwioną, płytka złamała się pod skosem, a końcówka zakończona węglikiem starła.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania opisanych kwestii z naszym doradcą fachowym z działu Narzędzia, który postara się ustalić przyczyny tej sytuacji i chętnie doradzi, co zrobić, by uniknąć jej w przyszłości. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych Klient ma możliwość złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak usunąć stary tynk?

 • Narzędzia i artykuły

  Podstawowe narzędzia remontowo-budowlane – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać przecinak

Ocena i komentarz dla:

Rysik do szkła ceramiki i metalu Yato 140 mm