Zobacz więcej Noże monterskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże monterskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Scyzoryk breloczek Dedra
Strzałka w prawo

Scyzoryk breloczek Dedra

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Scyzoryk świetnie nadaje się do wykonywania cięć w materiałach o delikatnej strukturze. Za pomocą elementu przetniesz sznurek lub kartonowe pudełko. Produkt warto zamocować przy kluczach, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką. Ostrze noża jest wykonane z solidnej stali, dzięki czemu scyzoryk będzie Ci służył przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Scyzoryk to produkt, który będzie praktyczną ozdobą. Z pomocą elementu, możesz z łatwością przeciąć sznurek lub kartonowe pudełko. Produkt doskonale sprawdzi się jako breloczek, który zamocujesz przy swoich kluczach. Istotnym atutem produktu jest przede wszystkim ostrze, które zostało wykonane ze stali, charakteryzującej się doskonałą wytrzymałością. Dzięki temu scyzoryk będzie Ci służył przez wiele lat. Ponadto stal wyróżnia się również doskonałą odpornością na szkodliwe działanie korozji, zatem element zachowa doskonały stan pomimo upływu lat. Ostrze możesz z łatwością złożyć, dzięki czemu zapewnisz sobie bezpieczeństwo. W naszej ofercie są także dostępne także noże monterskie, które są bardzo przydatne jako element wyposażenia narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu120mm
     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu5902628900302