Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże monterskie

Strzałka w prawo

Noże monterskie

Noże monterskie to uniwersalne narzędzia, które umożliwiają skuteczne i precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością, dzięki czemu są idealne nie tylko dla specjalistów, ale również dla hobbystów.

Filtry

Noże monterskie

Noże monterskie to uniwersalne narzędzia, które umożliwiają skuteczne i precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością, dzięki czemu są idealne nie tylko dla specjalistów, ale również dla hobbystów.

1 produkt

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Noże

Wyświetlanie 1 z 1 produktów

Podręczne ostrza

Niezawodne ostrze noża może być przydatne podczas wielu różnych prac. Nóż monterski to narzędzie, bez którego nie powinieneś zaczynać prac instalacyjnych czy remontowych. Cechuje się przede wszystkim wygodnym sposobem użycia. Ostrze najczęściej składane jest do środka i chowa się w rękojeści. Nóż monterski ma niewielkie rozmiary i powinieneś bez problemu znaleźć dla niego miejsce wśród swoich narzędzi. Sprawdź naszą ofertę i wybierz nóż najbardziej pasujący do Twoich potrzeb.

ZNAJDŹ ZASTOSOWANIE DLA NOŻA MONTERSKIEGO

W dziale noże możesz znaleźć liczne akcesoria monterskie przydatne podczas różnego rodzaju prac remontowych oraz konserwacyjnych. Proponowane przez nas produkty znajdą zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i warsztacie czy też pracowni. Mogą Ci się przydać również podczas prac ogrodniczych czy konserwacyjnych. Dzięki użytkowaniu oferowanych artykułów przytniesz wybrane materiały z dużą precyzją. Pozwoli to na jeszcze efektywniejsze wykonywanie pracy.

Główną zaletą, jaką mają wszystkie noże monterskie, jest ich niewielki rozmiar. Wpływ na to mają przede wszystkim składane ostrza. Możesz rozłożyć je w razie potrzeby, a po zakończeniu pracy z powrotem zamknąć. Dzięki temu dodatkowo zmniejszasz rozmiar narzędzia, a także zapewniasz sobie bezpieczeństwo. Ostrze noża chowa się do rowka w rękojeści. Tak zabezpieczony nóż możesz przechowywać w kieszenie bez obaw, że dojdzie do skaleczenia.

WYBIERZ NÓŻ MONTERSKI DLA SIEBIE

Najczęściej pomysł, aby zakupić nóż monterski, wiąże się z konkretnym zapotrzebowaniem. Planujesz prace związane z rozbudową sieci elektrycznej, a może najzwyczajniej zauważyłeś brak tego narzędzia podczas usuwania usterki w domu? Zastanów się przez chwilę, jakie cechy powinien posiadać najlepszy dla Ciebie nóż. Następnie sprawdź naszą ofertę.

W Castoramie zaopatrzysz się w noże składane, jak również wysuwane oraz z ostrzem pozostającym na zewnątrz. Większość z przygotowanych przez nas artykułów została wyposażona w ostrza wykonane ze stali, dzięki czemu są one wytrzymałe i na długo zachowują oryginalny wygląd i właściwości.

Ten materiał możesz także poddawać obróbce, dlatego nie obawiaj się go ostrzyć. W ofercie mamy także ostrza ze stali ocynkowanej, wykazującej odporność na szkodliwe działanie wilgoci. W tym przypadku ostrzenie narzędzia mogłoby zniszczyć powłokę, dlatego staraj się tego unikać.

Tutaj zaopatrzysz się zarówno w noże z uchwytami wykonanymi z drewna, jak również z rączkami wyposażonymi w gumę, które będą się świetnie układać w dłoni. Docenisz wygodną rękojeść narzędzia zwłaszcza w podczas wielogodzinnych prac. Ponadto powłoka z gumy uchroni narzędzie przed wyślizgnięciem nawet podczas prac w wilgotnych miejscach.

W Castoramie znajdziesz także scyzoryk w postaci breloczka, nadający się do przyczepienia do kluczy czy też szlufki. Taki pomysł na nóż monterski docenią zwłaszcza majsterkowicze. Niezawodne ostrze może przydać się w wielu sytuacjach, a mając je zawsze pod ręką, będziesz czuł się pewniej.