Produkty

Produkty z serii Anna

Wanny prostokątne Anna – charakterystyka

Wanna czy prysznic – przed takim dylematem staje każdy, kto robi gruntowny remont łazienki. Wybór wanien prostokątnych jest dobrą decyzją, jeśli w łazience znajduje się odpowiednio dużo miejsca albo do zagospodarowania pozostaje wnęka. W takiej sytuacji wanna o geometrycznym kształcie będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niej możesz zażywać kąpieli, ale – dokupując zasłonkę – korzystać też z szybkiego prysznica. Seria Anna do wyposażenia łazienki to wanny o prostokątnym kształcie dostępne w różnych rozmiarach, wykonane z akrylu sanitarnego.

Higieniczne i estetyczne – idealne do łazienek 

Jedną z podstawowych cech, którą powinny mieć wszystkie wanny prostokątne oraz te o innych kształtach, jest oczywiście łatwość utrzymania w czystości. Higiena w łazience zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych bakterii. Wszystkie wanny prostokątne Anna zostały wykonane z akrylu sanitarnego. Materiał ten jest łatwy w czyszczeniu oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie powstają więc rysy i odpryski, w których mogą rozwijać się drobnoustroje. Prosta budowa wanny jest wolna od zakamarków, co ułatwi Ci sprzątanie, a także zapobiegnie gromadzeniu się brudu.

Gdzie sprawdzą się wanny prostokątne Anna?

Właściwie zastosowanie wanien prostokątnych jest tak szerokie, że możesz je zamontować w łazience o dowolnych cechach. Ustaw wannę we wnęce albo na środku łazienki, co pasuje zwłaszcza do przestronnych, nowoczesnych pomieszczeń. Biały kolor dobrze skomponuje się z każdym wystrojem wnętrza. Wanna ma w otwór do montażu odpływu. Seria Anna wanien prostokątnych dostępna jest w kilku rozmiarach. To sprawia, że dopasujesz ją zarówno do dużej, jak i małej łazienki.