Produkty

Produkty z serii Dominos

Wytrzymałe i stylowe drzwi wewnątrzklatkowe Dominos

Wybór i montaż odpowiedniej stolarki drzwiowej to ważny etap podczas prac wykończeniowych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi wewnątrzklatkowych, które spełnią Twoje wymagania pod względem jakości, designu i wygody użytkowania. Tego typu element stolarki drzwiowej cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością. Mimo tego, że jest montowany we wnętrzu budynku, powinien zapewnić Ci maksymalną prywatność oraz bezpieczeństwo. Istotna jest również izolacja akustyczna, która pozwoli na tłumienie hałasu.

 

Prezentowane w tej serii drzwi wewnątrzklatkowe Dominos to bogaty asortyment różnych wariantów. Znajdziesz tu najpopularniejsze kolory – od nowoczesnego grafitu, po ponadczasowe odcienie naturalnego drewna. Każdy wzór dostępny jest w różnych wariantach, które dobierzesz do warunków lokalowych. Stolarka drzwiowa z serii Dominos to doskonały wybór, jeżeli chcesz zainwestować w jakościowy produkt i cenisz sobie praktyczne rozwiązania.

 

Czym wyróżniają się drzwi z serii Dominos?

Seria Dominos do wyposażenia mieszkania to zbiór wysokiej klasy drzwi. Cechą charakterystyczną wszystkich modeli jest specjalnie opracowana konstrukcja, która będzie służyła Ci bezawaryjne przez wiele lat. Tego typu skrzydło drzwiowe sprawdzi się podczas prac wykończeniowych oddzielnych lokali w budynku oraz mieszkania. Warto je zamontować, gdy tylko dostaniesz klucze do lokum i zaczniesz prace przygotowawcze do przeprowadzki.

 

Drzwi z serii Dominos to bogata gama kolorystyczna, którą dopasujesz do planowanego wystroju mieszkania. Oprócz walorów estetycznych skrzydła wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Wszystkie warianty są wysoce odporne na zarysowania, dzięki czemu na długi czas zachowają nienaganny wygląd. Dodatkowym elementem wyposażenia jest wizjer, przy pomocy którego możesz zobaczyć, kto stoi po drugiej stronie drzwi. Skrzydło zostało wyprodukowane z materiałów drewnopodobnych, które są przystosowane do ciągłej eksploatacji i jednocześnie mają lekką budowę.

Drzwi wewnątrzklatkowe Dominos – zastosowanie

Zamierzasz kupić lub wymienić starą stolarkę drzwiową? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Seria Dominos do wyposażenia mieszkania ma szerokie zastosowanie. Sprawdzi się przede wszystkim w mieszkaniu w bloku. Przy pomocy skrzydła oddzielisz mieszkanie od publicznej klatki schodowej. Solidne drzwi zapewnią Ci prywatność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Niemniej jednak seria dedykowana jest również dla innych lokali znajdujących się w budynkach. Drzwi wewnątrzklatkowe są praktycznym rozwiązaniem, aby oddzielić przestrzeń biura lub gabinetu od hałaśliwego hallu. Stolarka różni się nie tylko gama kolorystyczną, ale przede wszystkim wymiarami pod względem szerokości. Dzięki temu precyzyjnie dopasujesz skrzydło do wnęki. Ważnym aspektem jest wybór drzwi pod względem strony i kierunku otwierania. Zadbaliśmy o to, by w ofercie znalazły się wszystkie kombinacje, byś mógł zamontować wygodne i praktyczne skrzydło drzwiowe w swoim pomieszczeniu.