Produkty

Produkty z serii Extra

Lakierobejce Extra – dzięki nim drewno przetrwa wiele lat!

Oferujemy Ci produkty, które znacząco przedłużą trwałość drewnianych elementów dekorujących teren wokół domu. Wśród dostępnych w ofercie lakierobejc znajdziesz produkty z serii Extra. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wariantów pojemności, dzięki czemu bez trudu znajdziesz preparat, którego użycie pozwoli Ci zabezpieczyć wybrane powierzchnie w ogrodzie. Wydajny środek pomoże ochronić drewniane meble czy płot z naturalnego surowca przed rozwojem pleśni oraz negatywnym wpływem wilgoci. Lakierobejce Extra to sposób zarówno na zabezpieczenie materiału, jak i jego ozdobienie. Preparat nadaje bowiem powierzchniom wybrany kolor, dzięki czemu będą współgrały z aranżacją przestrzeni wokół domu. Przy pomocy produktu sprawisz, że mebel ogrodowy zyska bardziej nowoczesny charakter lub stanie się ponadczasowym elementem wystroju. Lakierobejce posłużą Ci nie tylko do zabezpieczenia wyposażenia stojącego na tarasie, lecz także balkonie. Jeśli znajduje się na nim zestaw mebli z drewna, zastosuj preparat, żeby stół i krzesła były zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Poznaj zalety preparatów do ochrony drewna

Seria Extra lakierobejc to produkty, których potrzebujesz, jeśli lubisz samodzielnie tworzyć drewniane meble do ogrodu. Przy pomocy preparatu ochronisz je przed działaniem czynników zewnętrznych, a także pleśnieniem. Elementy wyposażenia będą przez wiele lat stanowiły wyjątkową ozdobę balkonu lub tarasu. Do użycia preparatu wystarczy tradycyjny pędzel, a nałożenie warstwy ochronnej nie sprawi Ci żadnych trudności. Dla trwalszego efektu warto powtórzyć aplikację – dzięki temu będziesz mieć pewność, że największa ulewa nie zaszkodzi altance czy meblom z naturalnego surowca. Zaletą produktu jest tworzenie powłoki, która się nie łuszczy. Dzięki temu efekt jest estetyczny. Warstwa ochronna zabezpiecza drewniane elementy nie tylko przed niesprzyjającą pogodą, lecz także grzybami, które mogłyby doprowadzić do próchnienia surowca. Preparaty znajdziesz w naszym asortymencie w wielu wersjach kolorystycznych, na przykład dębu i orzecha – prezentują się klasycznie. Jeśli wolisz oryginalne rozwiązania, sprawdź odcień akacji.

Lakierobejce Extra – środek, który zabezpieczy architekturę ogrodową

Seria Extra do zabezpieczenia drewna to preparaty, których potrzebujesz, jeśli lubisz odnawiać meble. Dzięki produktom z naszej oferty przeprowadzisz szybką renowację. Posłużą Ci podczas prac nad elementami wyposażenia, które utraciły pierwotny kolor, są przetarte i nie prezentują się estetycznie. Warstwa ochronna przywróci im nienaganny wygląd, a dodatkowo sprawi, że na długo będą dekoracją przestrzeni. Produkt posłuży Ci nie tylko do stosowania na meblach, lecz także płocie. Warto co jakiś czas odnawiać ogrodzenie, żeby nie doszło do próchnienia drewna, na przykład pod wpływem wilgoci czy grzybów. Preparat gwarantujący dziesięcioletnią ochronę surowca sprawi, że płot będzie dłużej pełnił swoje funkcje i zdobił posesję. Jeśli zastanawiasz się nad postawieniem altanki w ogrodzie, to świetny pomysł – stworzysz rewelacyjne miejsce do relaksu. Pamiętaj jednak o właściwym zabezpieczeniu powierzchni drewna, żeby posłużyła domownikom przez wiele lat.