Produkty

Produkty z serii Ghlin

Lampy ścienne i sufitowe Ghlin – do domu i biura

Podczas prac wykończeniowych we wnętrzach warto pamiętać, że oświetlenie pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną, a właściwy dobór lamp ściennych i sufitowych może przełożyć się na prezentację całego wnętrza. Nowoczesne pomieszczenia właśnie z tego powodu wymagają zupełnie innych dodatków – również w kwestii oświetlenia – niż wnętrza w stylu klasycznym. Szczególnie jeśli chodzi o nietypową przestrzeń oraz światła ścienne.

 

Lampy ścienne i sufitowe Ghlin to seria produktów przygotowanych z myślą o pomieszczeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym. Z uwagi na możliwość samodzielnego doboru żarówki ozdobnej jest to doskonałe rozwiązanie do wnętrz, które są zarówno duże i mają sporo zakamarków, jak i małych. Charakterystyczna budowa kinkietów gwarantuje dobranie do każdej ściany i dobre oświetlenie dodatków, na przykład obrazów.

 

Wszystkie przygotowane w ramach tej serii lampy zostały stworzone w oparciu o jak najprostsze rozwiązania. Są nieskomplikowane, nie mają bogatych zdobień, a jednocześnie oferują styl i elegancję. Łatwo dopasujesz je do pomieszczeń o różnej użytkowości.

 

Co wyróżnia lampy Ghlin?

Estetyczne lampy ścienne i sufitowe z tej serii zostały wykonane z trwałych materiałów. Sam kinkiet ma szerokie mocowanie do ściany, które gwarantuje stabilną pozycję, jeśli tylko odpowiednio przeprowadzisz montaż. Wygięty w łuk kinkiet został wykonany z trwałego metalu, co przekłada się na jego trwałość i możliwość wieloletniego użytkowania. Gwint został specjalnie zabezpieczony i jest skierowany ku dołowi, dzięki czemu nie występuje zagrożenie spięciem albo inną awarią.

 

Jedną z rzeczy, którą wyróżnia się seria Glin do tworzenia aranżacji świetlnej wnętrza, jest brak abażuru. Żadna z lamp go nie posiada, co oznacza, że światło rozchodzi się w każdym kierunku i nie blokuje go żaden rodzaj przeszkody. Dzięki temu lampy z tej serii doskonale nadają się do rozświetlania ciemnych wnętrz. Co więcej, brak abażuru wymaga mocowania żarówki ozdobnej. Możesz samodzielnie dobrać jej moc czy barwę, co przekłada się na stworzenie dokładnie takiego wnętrza, jakie sobie wymarzyłeś. Wnętrze może zarówno skłaniać do relaksu, jak i potęgować skupienie i zachęcać do pracy albo nauki.

 

Zobacz, gdzie najlepiej prezentują się lampy ścienne i sufitowe Ghlin

Z uwagi na charakterystyczny wygląd seria Ghlin lamp ściennych i sufitowych najlepiej nadaje się do zamontowania we wnętrzach o nowoczesnej stylistyce. Świetnie prezentuje się na przykład w pomieszczeniach w stylu industrialnym. Będzie pasować też do wnętrz skandynawskich.

 

Brak abażuru sprawia, że wybór barwy żarówki i innych jej parametrów jest szczególnie istotny. Z tego powodu ta seria lamp ściennych i sufitowych nadaje się pod względem użytkowym do wnętrz wszystkich rodzajów. Z uwagi na elegancję dobrze wygląda w pomieszczeniach mieszkalnych, zwłaszcza salonie albo pokoju dziecięcym. Możesz jednak bez przeszkód zamontować ją również w pensjonacie albo biurze, zwłaszcza takim, które stawia na prostotę i minimalistyczny wygląd.