Produkty

Produkty z serii Hera

Wanny i akcesoria Hera – wysokiej jakości wyposażenie Twojej łazienki

Seria Hera do wyposażenia łazienki charakteryzuje się wysoką jakością wykonania z wytrzymałych materiałów oraz eleganckim wzornictwem, które ozdobi pomieszczenie. Wśród dostępnych wanien i akcesoriów znajdziesz produkty w białym kolorze. Będą idealne zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji, a dodatkowo nie przytłoczą niewielkiego wnętrza. Oferujemy Ci także panele akrylowe do wanien – dzięki nim modele narożnikowe będą prezentowały się estetycznie.

Wybierz wannę z serii Hera i zapewnij sobie przyjemne kąpiele!

Wanny i akcesoria Hera są wykonane z wytrzymałego akrylu, który charakteryzuje się gładką powierzchnią. Dzięki niej wyposażenie łazienki będzie znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Materiał ten cechuje się także niewielką wagą, co sprawia, że zamontowanie wanny nie sprawi Ci trudności. Odporny na zarysowania akryl jest ciepły w dotyku i dobrze utrzymuje temperaturę wody, więc kąpiel będzie niezwykle relaksująca i przyjemna.

Wanny i akcesoria Hera – jakie są ich zalety?

Seria Hera wanien i akcesoriów pomoże Ci w urządzeniu niewielkiej łazienki. Narożne modele pozwolą na wykorzystanie każdego zakamarka, a jednocześnie będą niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Akrylowe wanny rozwiążą także problem braku miejsca na kosmetyki – mają bowiem przeznaczoną na nie półkę. Dostępność wyposażenia w rożnych rozmiarach pozwoli Ci wybrać produkt nie tylko do małej łazienki, lecz także przestronnego pokoju kąpielowego.