Produkty

Produkty z serii Kids

Dywany Kids dla twojego dziecka

Dywany są ozdobą podłogi nie tylko w pokojach, ale również w pozostałych pomieszczeniach mieszkalnych. Nadają wnętrzom przytulność, a podłoga zyskuje ochronę oraz niebanalny wygląd. Sklep internetowy Castorama to szeroki wybór z kategorii dywanów do pokojów dziennych, sypialni oraz dziecięcych. Dzięki nim zmienisz pokój Twojej pociechy w bajkowe królestwo z latającym dywanem.

Dywany Kids w pokoju dziecięcym

Dywany Kids to doskonały pomysł na ciekawą aranżację pokoju dziecięcego. Dzięki szerokiej ofercie w tej serii dobierzesz odpowiedni produkt do wystroju pokoju. Seria Kids dywanów zawiera takie wzornictwo, jak gwiazdki, bajkowe zwierzęta oraz pasy. Dywany przeznaczone do dekoracji pokoi dziecięcych charakteryzują się wesołą kolorystyką, która będzie doskonale współgrać ze stylem, w jakim urządziliśmy miejsce dla naszego dziecka. Dywany Kids dostępne w Castoramie spełniają najwyższe normy, którym podlegają produkty dla dzieci, co sprawia, że są one w pełni bezpieczne podczas zabawy oraz odpoczynku maluchów.

Zalety dywanów do pokoi dziecięcych

Seria Kids dywanów do pokoju dziecięcego występuje w różnych rozmiarach i kształtach, co umożliwia Ci aranżację pokoju Twojego dziecka w sposób dopasowany do wielkości oraz wystroju pomieszczenia. Zróżnicowana kolorystyka i tematyka ucieszy każdego malucha. Do wyboru są wzory geometryczne oraz postaci z lubianych bajek. Seria Kids dywanów nada pokojowi dziecięcego przytulny wygląd oraz może pełnić funkcje poznawcze. Zabawa na podłodze przykrytej dywanem z pewnością stanie się przyjemnością.

Dywany Kids to gwarancja bezpiecznej zabawy. Produkt jest odporny na uszkodzenia, co powoduje nie tylko jego długotrwałość, ale również zapobiega połknięciu przez dziecko kawałków dywanu w trakcie zabawy. W ofercie Castoramy znajdują się dywany do pokoi dziecięcych, które charakteryzują się wysokim poziomem dźwiękochłonności. Seria Kids dywanów posiada włókna, które nie absorbują drobinek piasku oraz kurzu, dzięki czemu bardzo łatwo je wychwycisz odkurzaczem. Możesz go również wyprać, kiedy zobaczysz zabrudzenia oraz plamy. Dywan bardzo łatwo utrzymasz w czystości, co wyróżnia go na tle innych konkurencyjnych produktów.

Seria Kids dywanów do pokoju dziecięcego nie przyjmuje wilgoci, co uniemożliwia rozwój szkodliwych grzybów oraz roztoczy. Oprócz nowoczesnego wzornictwa posiada gęste i zbite runo co ułatwi Ci codzienne czyszczenie. Produkt doskonale nadaje się jako prezent okolicznościowy dla dzieci, które docenią jego walory dekoracyjne.

Dywan przyjazny alergikom

Kupując dywany z serii Kids, masz pewność, że z produktu będzie mogło korzystać nawet alergiczne dziecko. Dywany te przeszły serię restrykcyjnych testów przed dopuszczeniem ich do sprzedaży w naszej sieci. Polipropylenowe runo nie generuje kurzu, który jest pożywką dla alergennych roztoczy. Dywan zawsze pozostanie czysty, gdyż nadmiar zanieczyszczeń kumuluje się w górnej warstwie włosia i bardzo łatwo zbierzesz je odkurzaczem lub elektryczną szczotką.