Produkty

Produkty z serii Magma

Obuwie Magma – buty do pracy

Prace budowlane i remontowe niosą ze sobą wiele niebezpieczeństw i zagrożenie wypadkiem, dlatego wybór odpowiedniego obuwia jest sprawą niezwykle istotną. Seria Magma butów do pracy to zbiór bardzo wygodnego obuwia wykorzystywanego podczas wszelkich trudnych prac. Stworzone są z trwałych materiałów, dopasowanych do możliwych zagrożeń. Posiadają wiele dokładnie opracowanych cech, które pomogą Ci ochronić stopy przed zagrożeniem. Buty posiadają także atest bezpieczeństwa, który zapewni Ci spokojną pracę nawet w trudnych warunkach.

Obuwie Magma, czyli komfort dla Twoich stóp

Jest wiele modeli i serii butów do pracy, jednak nie wszystkie zostały zaprojektowane z takim zrozumieniem potrzeb klienta, jak obuwie Magma. Materiały, z których je stworzono, zapewniają stopie wygodę i bezpieczeństwo. To ważne zwłaszcza podczas wielogodzinnej ciężkiej pracy.

Cholewka jest wykonana z przewiewnego lekkiego materiału, który zapewnia stopie przepływ powietrza. Podeszwę wykonano z gumy i specjalnego tworzywa EVA, które poza trwałością cechuje się także ogromną wytrzymałością i sprężystością. Poza obuwiem roboczym często stosuje się ten materiał w profesjonalnych butach sportowych.

Bezpieczeństwo i wygoda w pracy

Nie zawsze buty robocze są wygodne, bezpieczne i jednocześnie przystępne wizualnie. Seria Magma obuwia ochronnego spełnia te cechy. Możesz z powodzeniem wykorzystać je w czasie wszelkiego rodzaju prac budowlanych, bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Trwała podeszwa nie tylko uchroni stopę podczas stąpnięcia na ostry przedmiot. Nie będzie też powodowała odgnieceń od chodzenia po gruzie czy szutrze. Ponadto jest antypoślizgowa, dlatego możesz się bezpiecznie poruszać nawet po mokrej, lub zaolejonej powierzchni. Dla uniknięcia urazów kostki zastosowano w butach specjalne stabilizatory.