Produkty

Produkty z serii Perma

Meble łazienkowe Perma – dla wielbicieli funkcjonalności i estetyki

Urządzenie łazienki to często duży problem. Skorzystaj z produktów z kategorii mebli łazienkowych, jeśli szukasz rozwiązań komfortowych, estetycznych i funkcjonalnych. Oferowane modele mebli umożliwią wykończenie pomieszczenia w stylu nowoczesnym, klasycznym oraz vintage. Jeśli natomiast szukasz dużych możliwości aranżacyjnych, dobrym wyborem będzie dla Ciebie seria Perma.

Mebli łazienkowych możesz użyć do wykończenie każdej łazienki, niezależnie od jej metrażu. Omawiana seria obejmuje bowiem produkty o różnych rozmiarach, a także modele stojące i wiszące. Masz do wyboru szeroką ofertę słupków, szafek pod umywalki, wiszących szafek z lustrami oraz wiele innych dostępnych produktów, w tym blaty łazienkowe. Dodatkowo seria ta to kilka różnych wariantów kolorystycznych. Dzięki temu wśród nich swoje wymarzone modele znajdą zarówno zwolennicy intensywnych kolorów, jak i bardziej stonowanych barw.

Meble łazienkowe Perma – z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Seria Perma do łazienki to przede wszystkim ogromny wybór dostępnych produktów. Wśród nich znajdziesz szafki w różnych rozmiarach z drzwiczkami lub szufladami. Możesz również wybrać meble przeznaczone bezpośrednio do montażu pod umywalką. Ogromna ilość słupków, a także modele z lustrami i bez nich. Dodatkowo o ogromne możliwości aranżacyjne zadbają dostępne blaty. Duży wybór dotyczy nie tylko dostępnych rozmiarów, ale też kolorystyki. Wśród produktów z tej serii masz do wyboru co najmniej kilka wariantów kolorystycznych.

Produkty z omawianej serii wyróżniają się także dużą funkcjonalnością. Obejmuje ona kilka aspektów. Po pierwsze, szafki z cichym domykiem. Po drugie, głębokie szuflady, które są w pełni wysuwalne. Po trzecie, nierzadko lustra montowane na froncie drzwiczek, co zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience. Podobną funkcję pełnią dodatkowe półki montowane w słupkach oraz szafkach.

Wysoka jakość wykonania oraz odporność na warunki panujące w łazience są kolejnym powodem, dla którego warto sięgnąć po produkty z tej serii. Posłużą Ci przez długi czas. Dodatkowo sprawdzą się również w łazienkach o większej wilgotności.

Mała łazienka przestaje być problemem

Zamiast zdecydować się na nierzadko drogie meble na zamówienie, wybierz meble łazienkowe Perma. Wśród nich znajdziesz bardzo szeroki wybór dostępnych produktów. Dzięki temu bez najmniejszego trudu zdołasz dopasować je do każdego metrażu łazienki. Wąskie słupki, wiszące szafki z lustrami, a także wiele innych rozwiązań będą wręcz idealne przy niewielkim metrażu. Co więcej, pozwolą Ci na efektywne wykorzystanie każdej dostępnej powierzchni, w tym również nad lub pod umywalką.

Wiele z mebli z tej serii została wyposażona w funkcjonalne półki. Ten niewielki dodatek pozwala na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Zapewnia również więcej miejsca na przechowywanie łazienkowych akcesoriów, których nie jest mało. Z kolei cichy domyk oraz głębokie szuflady, które są w pełni wysuwalne, pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości tych produktów.