Produkty

Produkty z serii Polaris

Płytki ścienne Polaris w Twoim domu

Aby zadbać o odpowiednie wykończenie ścian w wymagających, wilgotnych pomieszczeniach najlepiej będzie wybrać odpowiedni rodzaj płytek ściennych. Pozwolą one na zabezpieczenie ściany przed wilgocią. Jednocześnie nadadzą pomieszczeniu elegancki wygląd oraz ułatwią dbanie o czystość. Seria Polaris płytek ściennych to produkty wykonane z ceramiki wraz z elementami wykończeniowymi, które pozwolą Ci stworzyć spójny obraz każdego pomieszczenia.

Zalety płytek z tej serii

Płytki ścienne Polaris to przede wszystkim produkty wykonane z wysokiej jakości ceramiki. To przekłada się na odporność na przypadkowe uderzenia, które mogłyby spowodować uszkodzenia mechaniczne. Połysk płytek sprawia, że prezentują się elegancko w każdym rodzaju wnętrza i sprawdzą się zarówno w dużym, jak i małym pomieszczeniu. Neutralna, stonowana kolorystyka stanowi świetne tło dla bardziej rzucających się w oczy dodatków. Te płytki ścienne optycznie powiększą wnętrze nawet niewielkiej łazienki w bloku.

Płytki ścienne Polaris – gdzie ich użyć?

Zależnie od tego, jaki rodzaj płytek ściennych wybierzesz, możesz dopasować go do różnych wnętrz. W większości przypadków glazura sprawdzi się z powodzeniem zarówno w kuchni, jak też łazience. W głównej mierze seria Polaris do wykończenia ścian polecana jest do stosowania we wnętrzach, w których panuje wysoka wilgotność. Całą konstrukcję wykończyć możesz dodatkowo pasującymi listwami, które ukryją miejsce łączeń różnych faktur. Na zewnątrz montuj zawsze gres, który jest dodatkowo mrozoodporny.