Produkty

Produkty z serii Rico Eco

Baterie łazienkowe Rico Eco – nowoczesność i uniwersalność w każdym produkcie

Aby w pełni komfortowo korzystać z łazienki, będziesz potrzebował produktów z kategorii baterii łazienkowych. To właśnie wśród nich znajdziesz wyjątkowe baterie, które wykorzystasz do wanny, umywalki, a także pod prysznicem. Produkty te są w pełni przystosowane do wyzwań, jakie niesie ze sobą stały kontakt z wodą. Dużą trwałość z pewnością zapewni Ci seria Rico Eco.

Baterii łazienkowych z tej serii możesz użyć w każdej nowoczesnej łazience. Charakteryzują się ciekawym designem. Są eleganckie, a przy tym uniwersalne. Doskonale wpiszą się we współczesną aranżację. Będą odpowiednie do wnętrz jasnych i ciemnych, do pomieszczeń małych i dużych.

Produkty te zapewnią Ci zatem dostęp do bieżącej wody we wszystkich elementach ceramiki łazienkowej. Dzięki nim wzięcie prysznica, kąpieli czy też umycie rąk lub zębów stanie się dużo łatwiejsze.

Wysoka jakość wykonania, duża trwałość, a także niewątpliwa funkcjonalność to najważniejsze wyznaczniki produktów z tej serii.

Praktyczne i oszczędne baterie łazienkowe Rico Eco

Seria Rico Eco do łazienek to kompletny zestaw. Obejmuje on baterię do umywalki, wanny, a także natrysku. Dodatkowo model nawannowy umożliwia podpięcie słuchawki prysznicowej. Dzięki temu zyskasz kompletne i spójne ze sobą wyposażenie ceramiki łazienkowej. Dodatkowo wraz z baterią umywalkową zyskasz także bardzo praktyczny korek automatyczny. Tym samym są to w pełni kompletne i gotowe do montażu produkty.

Baterie te charakteryzują się również dużą wytrzymałością. Producent daje na nie aż pięć lat gwarancji. Dotyczy to wszystkich elementów tego zestawu.

Produkty z tej serii wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Obejmuje to zarówno ich ogólny kształt, jak i chromowane wykończenie. Będą zatem idealnym dodatkiem do każdej nowoczesnej łazienki. Powierzchnia ta ułatwia także utrzymanie baterii w czystości. Możesz wyszorować je, aby usunąć osad z twardej wody lub mydła. Równocześnie odznaczają się dużą uniwersalnością.

Baterie zostały wyposażone w regulator, który ogranicza zużycie wody. Dodatkowo specjalny napowietrzacz chroni przed rozchlapywaniem się cieczy. Zapewnia prosty strumień i znacznie mniejsze zużycie wody.

Zapewnij sobie wygodny i trwały dostęp do bieżącej wody

Bez baterii łazienkowych nie byłoby możliwe zapewnienie dostępu do bieżącej wody. Bez niej natomiast nie mógłbyś wziąć kąpieli, prysznica czy nawet umyć rąk. Dlatego produkty te zapewnią Ci nie tylko estetyczne wykończenie. Baterie łazienkowe Rico Eco są przede wszystkim praktycznym dodatkiem do każdej łazienki. Korzystanie z nich zapewni Ci prosty strumień. Ograniczy rozchlapywanie się, a tym samym konieczność sprzątania łazienki po każdym użyciu baterii.

Dzięki tym produktom zachowasz czystość nie tylko swojego ciała, ale także całego pomieszczenia. Baterie są łatwe do utrzymania w czystości. Bez trudu usuniesz z nich osad z wody lub też pozostałości po mydle. Dzięki temu wszystkie baterie będą prezentowały się estetycznie nawet podczas częstego użytkowania.