Produkty

Produkty z serii Wutai

Inspirowane geometrią lampy wiszące Wutai

Seria Wutai zawiera ciekawe oprawy oświetleniowe, które znajdziesz w dziale lamp wiszących. Produkty z tej kolekcji to nowoczesne klosze dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Znajdziesz tutaj między innymi oprawy o średnicy dwudziestu i trzydziestu ośmiu centymetrów. Przygotowaliśmy abażury inspirowane różnego rodzaju bryłami. Możesz zdecydować się na produkt z przezroczystego szkła lub klosz wykonany z jasnego bądź ciemnego bambusa. Znajdziesz tutaj lampy przeznaczone dla jednego źródła światła, do których wkręcisz żarówkę ze standardowym dużym gwintem o średnicy dwudziestu siedmiu milimetrów. W tej kolekcji prezentujemy też metalowe oprawy z kloszami ze szkła oraz bambusa. Wszystkie lampy wiszące Wutai charakteryzuje prosty, nowoczesny design.

 

Lampy wiszące Wutai - doskonałe oświetlenie pomieszczeń

Seria Wutai lamp wiszących to produkty zaprojektowane tak, by zapewniały jak najlepsze oświetlenie pomieszczenia. Znajdziesz tutaj między innymi oprawy z przezroczystego szkła oraz konstrukcje z bambusowych elementów. Abażury te nie ograniczają promieni świetlnych, dzięki czemu mogą się one rozchodzić we wszystkich kierunkach, co zapewnia bardzo dobre oświetlenie pomieszczeń.

Produkty z serii Wutai cechują geometryczne kształty i prosty, wręcz surowy design. Dzięki temu świetnie pasują one do minimalistycznych wnętrz. Doskonale sprawdzają się jako oświetlenie pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, japońskim oraz w innych, podobnych aranżacjach. Oprawy te bywają także wykorzystywane we wnętrzach vintage. Bambusowe abażury tworzą ciekawą grę światła i cienia na ścianach, co możesz wykorzystać w swojej aranżacji.

Podobnie jak inne produkty GoodHome, także prezentowane lampy charakteryzuje doskonały stosunek jakości do ceny. W relatywnie niedużym budżecie otrzymujesz precyzyjnie wykonaną oprawę z materiałów dobrego gatunku. Jest to jeden z powodów, dla których klienci chętnie sięgają po te produkty.

 

Różnorodne zastosowanie opraw Wutai

Możesz wykorzystać lampy wiszące Wutai do oświetlenia pomieszczeń zarówno w lokalach mieszkalnych, komercyjnych, jak i w miejscach użytku publicznego. Surowy minimalistyczny design sprawia, że pasują one do różnorodnych aranżacji wnętrza. Dzięki kloszom, które nie ograniczają rozchodzenia się promieni, światło dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia. To powoduje, że prezentowane lampy doskonale sprawdzają się w roli oświetlenia centralnego. Im większe pomieszczenie, tym większe natężenie światła jest potrzebne, aby rozproszyć mrok. Aby skutecznie rozjaśnić ciemność, możesz zamontować kilka opraw o identycznym designie, tworząc tym samym ciekawą, jednolitą stylistycznie instalację oświetleniową.

Szukasz dobrej jakości oprawy w atrakcyjniej cenie? Chcesz by Twoje lampy, choć proste i surowe, były jednocześnie nietuzinkowe i zachwycające? Gardzisz plastikiem, dlatego wybierasz produkty w większości wykonane z materiałów, które można poddać recyklingowi lub które mają naturalne pochodzenie? Wszystkie te kryteria spełniają lampy z kolekcji Wutai.