Zobacz więcej Siatka plastikowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siatka przeciw owadom 1 mb
Strzałka w prawo

Siatka przeciw owadom 1 mb

12,87
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siatkę zamontujesz w oknie, aby zapobiec dostaniu się do wnętrz uciążliwych insektów– jest więc niezastąpiona latem, gdy owadów jest najwięcej. Dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego cechuje ją trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne – z powodzeniem posłuży ci więc przez kilka sezonów, nie tracąc swoich właściwości.

   Cechy i zalety

    Z pewnością zgodzisz się z tym, że nie ma nic bardziej uciążliwego niż chmara komarów, która wpada do wnętrza domu w upalny wieczór. Jak sobie z nimi poradzić bez korzystania z preparatów biobójczych? Wystarczy zamontować w oknach specjalną siatkę o drobnych oczkach, która zatrzyma intruzów na zewnątrz. Produkt wykonano z polietylenu, dlatego też jest odporny na uszkodzenia mechaniczne czy zerwanie – może Ci więc służyć przez optymalnie długi czas. Akcesorium w kolorze białym doskonale skomponuje się ze standardowymi oknami utrzymanymi w jasnych barwach. Jego oczka są tak drobne, że będą niemalże niewidoczne podczas patrzenia przez okno. W naszym asortymencie znajdziesz także plastikowe siatki do innych zastosowań – sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałPolietylen (PE)
     KolorBiały
     Kod produktu2000006081209