Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Siatki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Siatka plastikowa ogrodzeniowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wytrzymałego, funkcjonalnego i estetycznego ogrodzenia. Siatka ta wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Filtry

Siatka plastikowa

Siatka plastikowa ogrodzeniowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wytrzymałego, funkcjonalnego i estetycznego ogrodzenia. Siatka ta wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz jest łatwa w utrzymaniu czystości.

16 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Siatki ogrodzeniowe

Wyświetlanie 16 z 16 produktów

SIATKI PLASTIKOWE – SZYBKI SPOSÓB NA WYTYCZENIE GRANIC

Możesz odgrodzić swój teren szybko i tanio, ale jednocześnie skutecznie! Z pomocą przyjdzie Ci siatka plastikowa. Jej wytrzymałość i giętkość sprawia, że jest to uniwersalny sposób na rozwiązanie problemów, z którymi możesz borykać się na Twojej posesji – ale nie tylko.

Siatka ogrodzeniowa z tworzywa sztucznego to estetyczny i łatwy w montażu produkt, z którym wykonasz dokładnie takie ogrodzenie, jakiego potrzebujesz. Sprawdzi się zarówno jako rozwiązanie tymczasowe, jak i takie na wiele lat. Z powodzeniem możesz zainstalować ją samodzielnie. Dobierz do niej napinacze, złączki i inne niezbędne elementy.

Plecione siatki ogrodzeniowe mają wiele zastosowań. Pozwalają między innymi na oddzielenie obszaru działki od posesji należącej do sąsiada. O ile nie jesteś właścicielem samotnej wysepki, Twój teren z pewnością sąsiaduje z działką należącą do kogoś innego. Jeżeli świetnie znasz gospodarzy okolicznych terenów lub planujecie jakieś wspólne przedsięwzięcie, może zdarzyć się, że będziecie razem potrzebować dużej połaci ziemi, na którą złożą się wasze działki.

Nie zawsze jednak masz ochotę pozostawiać swoją posesję bez ogrodzenia. Czasem należy jasno wytyczyć granice, by zapobiec niepotrzebnym problemom i sporom z sąsiadami w przyszłości. Ponadto ogrodzenie stanowi jasny sygnał, że oto osoba postronna ma do czynienia z terenem prywatnym i wstęp należy uzgodnić z właścicielem. Właśnie wtedy siatka plastikowa jest nieocenioną pomocą.

SIATKA OGRODZENIOWA PLASTIKOWA – TAKŻE NA TEREN BUDOWY

Plac budowy jest szczególnym miejscem. Istnieją tam ściśle określone zasady dotyczące bezpieczeństwa. Każdy wstęp osoby postronnej może być nie tylko niepożądany, ale wręcz wiązać się z nieszczęśliwymi konsekwencjami. Jak ich uniknąć? W widoczny sposób odgrodzić ten teren! Siatki plastikowe ułatwiają zabezpieczenie miejsc wymagających zachowania szczególnej ostrożności – na przykład podczas budowy, ale nie tylko. Świetnie sprawdzą się też przy basenach czy kortach tenisowych.

SPRAWDZONY SPOSÓB NA ZWIERZĘTA

Twoje zwierzaki potrzebują wyhasać się na świeżym powietrzu. Jest im to niejednokrotnie niezbędne do prawidłowego rozwoju. Zadbaj o ich bezpieczeństwo! Siatki ogrodzeniowe plastikowe możesz wykorzystać do wyodrębnienia w ogrodzie wybiegu dla małych zwierząt domowych, takich jak króliki czy świnki morskie. Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne i hodujesz własny drób, możesz robić to na wolnym wybiegu. Dokładnie otocz wybrany teren siatką, a kury, kaczki i indyki rozbiegną Ci się po całej posesji i będą bezpieczne.

Siatka plastikowa sztywna świetnie sprawdzi się także w przypadku większych zwierząt. Odpowiednio rozległy, odgrodzony przez wyższą siatkę teren to świetne rozwiązanie, jeśli masz dużego psa i chcesz zapewnić bezpieczeństwo przybyłym gościom, przy których Twój pupil mógłby zachowywać się agresywnie.

W tej kategorii produktów w sklepach Castoramy znajdziesz siatki przeznaczone również do innych zadań. Nie wszystkie zwierzęta mogą być na Twojej posesji pożądane. Obecność niektórych z nich może wiązać się ze znacznymi stratami lub niebezpieczeństwem. Siatka stanowi wtedy pierwszą linię oporu przed niechcianymi intruzami. Mogą pojawić się na Twoim terenie znienacka, lepiej być więc przygotowanym.

Dbasz o stabilne wzrastanie i owocowanie swoich roślin? Ostatnią rzeczą, jakiej sobie życzysz, jest obrócenie Twojej pracy wniwecz przez bandę szpaków! Zaradź temu, instalując w sadzie osłony i odstraszające elementy, które powiewając na wietrze, płoszą niechcianych gości.

Siatka na ptaki ma drobne oczka, dzięki czemu nie przeszkadza roślinom, ale utrudnia do nich dostęp intruzom. Rzuć ją na koronę drzewka, zanim owoce zaczną się wybarwiać. Siatka przeciw ptakom zabezpiecza Twój sad lub pojedyncze drzewka owocowe przed inwazją szpaków czy wron, a tym samym – przed zniszczeniem plonów.

W swoim ogrodzie możesz mieć jednak problem nie tylko z ptakami. Uprawom mogą zaszkodzić również gryzonie w glebie. Krety żywią się szkodnikami, a kopaniem tuneli spulchniają glebę, są więc niezwykle potrzebne. Niestety efekty ich działalności mogą być też uciążliwe. Siatka na krety uchroni Twoją murawę i trawnik przed pojawieniem się kretowisk. Będzie skuteczna również przeciwko nornicom i innym szkodnikom. Ułóż ją pod trawnikiem, a będziesz cieszyć się piękną zielenią.

SIATKI TECHNICZNE DO PRZESIEWANIA I ZABEZPIECZANIA

Siatki nadają się jednak nie tylko do ogradzania. Te o wyjątkowo wytrzymałej strukturze będą także pomocne do przesiewania materiałów sypkich drobnej i średniej wielkości. Dzięki nim możesz podzielić na klasy żwir, żużel i piasek. Siatki zastosujesz także w sortowniach, kombajnach czy młockarniach. Będą świetne jako osłona i zabezpieczenia do maszyn.

W sklepach Castorama nabędziesz również siatki budowlane wykorzystywane na przykład przy ociepleniach budynków oraz siatki drogowe do budowy dróg. Tego typu produkty dostępne są głównie w rolkach i na metry bieżące, możesz więc kupić dokładnie tyle siatki, ile potrzebujesz.