Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skuwka 12 x 12 mm 30 szt.

Skuwka 12 x 12 mm 30 szt.

44,48
/ opak.
1,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skuwka przeznaczona jest do mocowania przy ogrodzeniach lub balkonowych barierkach dekoracyjnych elementów – umożliwia Ci nadanie całej konstrukcji atrakcyjnego wyglądu. Zapewnia doskonały rezultat pracy na długi czas, ponieważ wykonana została ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy różne produkty stosowane w czasie wykańczania ogrodzeń.

   Cechy i zalety

    Skuwka przydaje się w czasie wykonywania ogrodzeń, a także barierek balkonowych, tarasowych lub schodowych – przeznaczona jest do mocowania przy konstrukcjach ozdobnych elementów, co umożliwia tworzenie atrakcyjnych dekoracji. Zapewnia idealny rezultat pracy na długi czas, ponieważ powstała ze stali – materiał ten jest odporny na wyginanie się oraz pękanie, więc zamontowane części na długo pozostaną w pożądanym miejscu. Skuwka cechuje się metalicznym kolorem, dlatego estetycznie będzie wyglądała przy konstrukcji utrzymanej w podobnej barwie. Całość możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalisty – w zależności, jakie jest Twoje doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne akcesoria przydatne w czasie wykańczania ogrodzeń i barierek, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci elementy.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na odkształcenia
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271638