Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skuwka 18 x 12 mm 30 szt.

Skuwka 18 x 12 mm 30 szt.

47,48
/ opak.
1,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skuwka przydaje się w czasie wykonywania ogrodzeń, ponieważ umożliwia mocowanie przy nich elementów dekoracyjnych. Stosowana jest również przy barierkach balkonowych oraz tarasowych, więc z powodzeniem dostosujesz ją do własnych potrzeb. Gwarantuje długotrwały rezultat pracy, ponieważ powstała ze stali. Proponujemy skuwki cechujące się różnymi rozmiarami.

   Cechy i zalety

    Skuwka stosowana jest w czasie wykonywania ogrodzeń oraz barierek – umożliwia mocowanie przy niech dekoracyjnych części, więc korzystając z niej, nadasz konstrukcji atrakcyjny wygląd. Produkt będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, ponieważ powstał ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Zestaw zawiera 30 sztuk skuwek, wobec czego nie musisz kupować każdej części z osobna. Element utrzymany jest w metalicznym kolorze, więc będzie estetycznie prezentował się przy ogrodzeniu cechującym się podobną barwą. Całość możesz zainstalować samodzielnie lub wynająć specjalistę, jeżeli nie masz doświadczenia w tego typu pracach. Proponujemy również inne akcesoria stosowane w czasie wykańczania barierek, więc bez problemu skompletujesz potrzebne Ci części.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na odkształcenia
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271645