Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skuwka 24 x 12 mm 30 szt.

Skuwka 24 x 12 mm 30 szt.

53,48
/ opak.
1,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw skuwek posłuży Ci do udekorowania zewnętrznych ogrodzeń oraz bram. Produkt umożliwia łączenie ozdobników, dzięki czemu będziesz mógł ozdobić swoją posesję według własnych, indywidualnych upodobań. Produkt został wykonany z trwałej stali, dlatego jest odporny na uszkodzenia pomimo styczności z twardymi powierzchniami.

   Cechy i zalety

    Zestaw skuwek wykorzystasz podczas aranżacji swojej przydomowej przestrzeni. Produkt pozwala na łączenie elementów ozdobnych bram oraz ogrodzeń. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł stworzyć własne, oryginalne dekoracje na elementach ogrodowego wyposażenia. W zestawie znajduje się 30 sztuk skuwek, co umożliwi Ci udekorowanie całego ogrodzenia lub też zespolenia wielu elementów razem, co stworzy ciekawą, oryginalną kompozycję ozdobną. Produkt wykonano ze stali, która nadaje mu wysokich właściwości wytrzymałościowych, przez co tworzone przy jego użyciu ozdoby będą stabilne i trwałe konstrukcyjnie. W naszym asortymencie posiadamy również inne elementy przeznaczone do dekorowania bram i ogrodzeń, co ułatwi Ci właściwy wybór.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na odkształcenia
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906711271621