Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skuwka 28 x 16 mm 30 szt.

Skuwka 28 x 16 mm 30 szt.

65,48
/ opak.
2,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skuwka stosowana jest podczas wykańczania ogrodzeń – umożliwia mocowanie przy nich ozdobników, więc korzystając z produktu z łatwością zwiększysz atrakcyjność aranżacji przydomowego otoczenia. Produkt cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż powstał ze stali. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria przydatne w czasie wykonywania ogrodzeń.

   Cechy i zalety

    Skuwka przydaje się w czasie wykonywania ogrodzeń, ponieważ przeznaczona jest do łączenia części ozdobnych bram – korzystając z niej, zwiększysz atrakcyjność aranżacji swojej posesji. Produkt umożliwi Ci uzyskanie dekoracji adekwatnej do Twojej wizji wykończenia elementów wyposażenia działki. Powstał ze stali, czyli materiału cechującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co zapewni całej instalacji idealny stan na długi czas. Skuwka utrzymana jest w metalicznym kolorze, więc znakomicie sprawdzi się przy ogrodzeniu w podobnym odcieniu. Wykonaną za jej pomocą konstrukcję możesz też pokryć farbą o dowolnej barwą, z łatwością nadając całości pożądany charakter. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria przydatne w czasie wykańczania ogrodzeń, więc z powodzeniem skompletujesz produkty spełniające Twoje potrzeby.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na odkształcenia
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271652