Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup dębowy Kornik 1150 x 75 x 75 mm wzór nr 14

Słup dębowy Kornik 1150 x 75 x 75 mm wzór nr 14

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup schodowy wykonany został z dębowego, klejonego drewna przygotowanego do dalszej obróbki. Możesz pokryć go lakierem, olejem lub farbą, dzięki czemu będzie tworzyć spójną całość z resztą wystroju pomieszczenia. Pełni funkcję dekoracyjną, odpowiadając jednocześnie za stabilność balustrady oraz konstrukcji schodów drewnianych.

   Cechy i zalety

    Słup schodowy jest jednym z ważniejszych elementów balustrady drewnianej, która nadaje schodom uroku, a jednocześnie chroni przed nieszczęśliwym upadkiem. Oprócz pełnienia funkcji ozdobnych odpowiada również w dużej mierze za utrzymanie balustrady. Szerokość i wysokość produktu są tak dobrane, by zapewniać stabilność całej konstrukcji. Słup wykonany jest z surowego drewna dębowego, więc możesz go polakierować lub pomalować farbą na wybrany przez siebie kolor, który będzie pasować do wystroju Twojego wnętrza. Naturalny surowiec wykorzystany do produkcji słupa, wniesie do pomieszczenia niezwykle przytulnego i ciepłego charakteru. Doskonale prezentuje się w połączeniu z metalem czy szkłem, co pozwala Ci na tworzenie dowolnej aranżacji.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDąb
     Wykończenie drewnaBez wykończenia
     Odpowiedni typ zastosowaniaKlatki schodowe, balustrady
     Kod produktu5905156089266