LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup sosnowy Kornik 75 x 75 x 1150 mm wzór nr 1
Strzałka w prawo

Słup sosnowy Kornik 75 x 75 x 1150 mm wzór nr 1

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup to część, która znajduje zastosowanie podczas budowy balustrad schodowych. Stanowi podparcie dla poruszających się pod schodach osób i stabilizuje całą konstrukcję. Produkt pełni też rolę ozdobną we wnętrzu – jest precyzyjnie wykonany i pasuje do wnętrz w stylu klasycznym. Możesz wybarwić go na dowolny kolor, ponieważ został wykonany z naturalnego drewna sosnowego.

   Cechy i zalety

    Słup jest częścią balustrady schodowej stosowanej wewnątrz budynków. Produkt został wykonany z naturalnego drewna sosnowego, dzięki czemu prezentuje klasyczny wygląd i zapewnia wytrzymałość na wiele lat. Dzięki klasycznemu kształtowi idealnie sprawdza się w tradycyjnej aranżacji wnętrz. Wyżłobienia sprawiają, że stanowi elegancki akcent ozdobny. Surowe wykończenie umożliwia polakierowanie drewna na dowolny kolor. Oprócz funkcji dekoracyjnej pełni też inne role praktyczne. Przytrzymuje konstrukcję balustrady i jest łącznikiem dla tralek mocowanych między słupkami. Stanowi również dodatkowe podparcie dla poruszających się po schodach osób, co zwiększa ich bezpieczeństwo. Nasza oferta obejmuje również słupki z innych gatunków drewna – możesz wybrać elementy sosnowe, bukowe czy dębowe.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSosna
     Kolorsurowe drewno
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080157