Produkty

Smar do wierteł Orlen 60 ml

Kliknij aby powiększyć

Smar do wierteł Orlen 60 ml

Marka: Airpress

Marka: Airpress

Kod: 209471

|
Przedstawiony w tym miejscu smar wykorzystasz przy swoich wiertłach. Nanosząc substancję na te elementy, zapewnisz im nie tylko prawidłowe działanie, ale także ochronisz je przed zniszczeniem. Odpowiednia konserwacja zapewni im sprawne funkcjonowanie przez wiele lat, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze związane z naprawą lub wymianą tych części.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.5 cm

Wysokość opakowania

12.5 cm

Szerokość opakowania

4.5 cm

Waga brutto

0.08 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wiertła, dłuta

Parametry indywidualne

Rodzaj

olej/smar

Marka

Airpress

Informacje dodatkowe

poj. 60 ml

Nr referencyjny

36398/8
Podczas prac budowlanych lub remontowych Twoje wiertła często pracują z twardymi materiałami, co naraża je na szkodliwe działanie tarcia. Aby uchronić je przez zużyciem i zniszczeniem, powinieneś odpowiednio je zakonserwować. W tym celu świetnie sprawdzi się prezentowany tutaj smar – nanosząc go na wybrane elementy, zabezpieczysz je przed uszkodzeniem i zapewnisz im sprawne i bezawaryjne działanie. Substancja ochroni także wiertła przed działaniem korozji – części nie zardzewieją wskutek działania wilgoci i powietrza, zachowają swój pierwotny wygląd przez długi czas. Poręczne opakowanie sprawia, że w krótkim czasie naniesiesz oraz rozprowadzisz olej na wiertłach. Odpowiednio dobrana waga oraz niewielki rozmiar produktu gwarantują, że przetransportujesz oraz przechowasz go bez problemu.
Ocena
2 komentarze
02.01.2018
kupiłem z ciekawości trochę dla sprawdzenia czy coś da wynalazek od Orlenu i miłe zaskoczenie. warto wypróbować, bo o wiertła trzeba dbać !
25.05.2017
Kupiłem, używam,Polecam ? Polecam,lepiej zabezpiecza wiertła przedłuża żywotność wierteł i dłut. Choć w specyfikacji na stronie,jest info że wytrzymuje 90st Celsjusza max ! ŁT 43 sporo więcej wytrzymuje temperatury lecz inne właściwości posiada..
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć o narzędziach pneumatycznych

 • Narzędzia i artykuły

  Kiedy niezbędna jest maska filtrująca?

 • Narzędzia i artykuły

  Jaką kurtynę przeciwpyłową wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Smar do wierteł Orlen 60 ml