icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 1 l

Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 1 l

72,98
/ szt.
72,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek wykorzystywany jest podczas odnawiania drewnianych kwietników, mebli lub ogrodzeń, gdyż umożliwia oczyszczanie powierzchni ze starych powłok farb, lakierów oraz lazur. Rozprowadzisz go bezproblemowo za pomocą pędzla lub szpachelki. Nie posiada substancji żrących, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia oraz odnawianych przedmiotów.

  Cechy i zalety

  Środek przydaje się w czasie odnawiania stołów, ławek, okien lub drzwi – przeznaczony jest do usuwania z drewnianych powierzchni pozostałości po starych farbach, lakierach oraz lazurach. Dokładne oczyszczanie podłoża jest zalecane przed jego ponownym pomalowaniem, gdyż roztwór zaaplikowany na przedmiocie pozbawionym zabrudzeń przez długi czas zachowuje pożądany wygląd. Preparat wykorzystywany jest zarówno przez zwykłych majsterkowiczów w czasie odnawiania obiektów codziennego użytku, jak też przez specjalistów naprawiających antyki. Środek nie zawiera kwasów, wobec czego nie niszczy mytych nim przedmiotów. Produkt rozprowadzisz z łatwością za pomocą pędzla lub szpachelki, błyskawicznie wykonując zaplanowane prace.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Metoda aplikacjiPędzel i szpachelka
   Kod produktu3153890333219