Produkty

Sterowanie nawadnianiem Verve elektroniczne

Kliknij aby powiększyć

Sterowanie nawadnianiem Verve elektroniczne

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627054

|
Sterowanie nawadnianiem pozwala ułatwić codzienną pielęgnację roślin ogrodowych. Produkt współpracuje z systemami nawadniania, regulując ich pracę – możesz dzięki niemu ustawić częstotliwość podlewania oraz czas odstępów pomiędzy cyklami. Obsługa urządzenia jest łatwa dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD. W naszej ofercie znajdziesz też inne modele programatorów.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Elektroniczny wyświetlacz

  Elektroniczny wyświetlacz

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

0.51 kg

Rozmiar przyłączy

w zestawie złączki: 1/2", 3/4"

Parametry techniczne i użytkowe

Czas trwania nawadniania

odstęp między podlewaniem od 1 do 240 minut w ciągu trwania cyklu

Częstotliwość nawadniania

11 wstępnie ustawionych częstotliwości podlewania

Obszary zastosowania

sterowanie nawadnianiem

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

5 przycisków funkcyjnych do stopniowego działania; łatwe programowanie; duży, czytelny wyświetlacz LCD

Nr referencyjny

25260-55

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

POM, ABS, TPR, PCB
Sterowanie nawadnianiem z pewnością zadowoli swoją wysoką funkcjonalnością każdą osobę posiadającą własny ogród. Dzięki temu urządzeniu możesz bowiem zautomatyzować system nawadniania roślin – pozwoli Ci to zaoszczędzić czas. Dodatkowo jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie zawsze pamiętają o codziennym pielęgnowaniu rabatek. Urządzenie posiada duży wyświetlacz LCD, dzięki któremu programowanie jest wyjątkowo proste. Możesz wybrać interesującą Cię częstotliwości podlewania oraz ustalać długość odstępów pomiędzy kolejnymi cyklami. Dostępne są również inne modele urządzeń sterujących nawadnianiem, aby każdy mógł wybrać produkt z potrzebnymi mu funkcjami – wszystkie sterowniki znajdziesz w naszym asortymencie.
Ocena
3 komentarze
17.04.2020
Fajny zgrabny łatwy w ustawieniu nie drogi i to na tyle fanfarów . Tydzień czasu z nim walczyłem różne ustawienia i ani razu nie włączył się rano na podlewanie brałem też wariant wpis niżej. Po analizie doszedłem do wniosku że po dłuższym czasie ciśnienie wody blokuje elektromagnes bo po zakręceni kranu i spuszczeniu wody od razu działał a po kilku godzinach znowu nic. Niestety oddałem i kupiłem znanej marki dwa razy droższy teraz nie mam problemu.
05.06.2018
Nie wiem, czy to mój egzemplarz, czy wszystkie tak mają ale....programator działa losowo. Po włożeniu baterii ustawiłem testowo i wszystko było OK. Następnie ustawiłem na podlewanie kolejnego dnia rano. Nie uruchomił się. Wieczorem znów spróbowałem i było OK. Kolejna próba uruchomienia następnego dnia rano i znów lipa. Rankiem zmieniłem tryb wyświetlania godzin z 24 na 12 i test i...OK. Tryb manual OK. Śmieszne naklejkowe tłumaczenie przycisków na inne języki :)
22.03.2017
Prace w ogrodzie są dla mnie bardzo ważne na wiosnę, więc już się powoli uśmiecham do męża, żeby przejrzeć się do Castoramy i pooglądać nowe gadżety. Od urządzeń prostych typu łopata po elektroniczne. To też mam na liście.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Wybór zraszaczy ogrodowych

 • Ogród

  Samodzielny montaż systemu nawadniającego

 • Ogród

  Nawadnianie ogrodu – w co warto się wyposażyć?

Ocena i komentarz dla:

Sterowanie nawadnianiem Verve elektroniczne