Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień bukowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm

Stopień bukowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm

208
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Elementem, który może Ci się przydać podczas wykańczania pomieszczeń, jest stopień bukowy. Za jego pomocą masz szansę wybudować schody swojego projektu i nadać im pożądany wygląd. Deska z surowego drewna pozwala Ci na jej dowolne wykończenie – lakierem, bejcą czy olejem. Stopień bukowy wykazuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia i obciążenia.

   Cechy i zalety

    Za pomocą stopnia bukowego możesz wykończyć schody w różnych pomieszczeniach. Dzięki temu, że jest wykonany z naturalnego drewna, stanowi trwały i jednocześnie elegancki element. Taki rodzaj deski może posłużyć Ci jako podest, który wykończysz w pasujący do aranżacji sposób. Stopień wykonany z surowego drewna masz szansę pokryć rozmaitymi środkami do impregnacji oraz koloryzacji – lakierem, olejem, bejcą, a nawet farbą. Dzięki temu otrzymasz pożądany efekt i stworzysz schody, które będą się wyróżniać i pasować do różnych stylów urządzania wnętrz. Stopień bukowy nadaje się zarówno jako element tradycyjnych i eleganckich aranżacji, jak i tych nowoczesnych – współgra z takimi elementami wykończeniowymi jak: kamień, ceramika, szkło czy metal.

     Specyfikacja techniczna

     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     MateriałMosiądz, stal i drut
     Długość produktu1000mm
     Szerokość produktu290mm
     Grubość produktu35mm
     Waga produktu7.88kg
     Kod produktu5905156080027