Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Drewnochron to producent bardzo dobrej jakości preparatów do pielęgnacji i dekoracji drewna. Marka funkcjonuje na rynku od prawie 30 lat, dzięki czemu poszczycić się może solidną wiedzą i doświadczeniem w branży.

Z produktów marki Drewnochron korzystają wszyscy ci, którzy cenią sobie naturalne materiały i chcą zachować ich wyjątkowy wygląd i funkcjonalność na długie lata. Drewnochron oferuje kompleksowy zestaw produktów do zabezpieczenia i dekoracji drewnianych powierzchni znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W portfolio marki znaleźć można impregnaty, oleje, lakiery, lakierobejce i grunty. 


ImpregnatyImpregnatyImpregnatyImpregnaty

Impregnaty to substancje głęboko wnikające w strukturę drewna. Działają od wewnątrz i mają właściwości biobójcze. Użycie impregnatu jest podstawowym krokiem do konserwacji drewna. W ofercie marki Drewnochron znaleźć można trzy rodzaje impregnatów – Impregnat Express (do malowania płotów, ogrodzeń czy altanek), Impregnat Extra Powłokotwórczy (do malowania elementów zewnętrznych takich jak drzwi, okna czy domki letniskowe oraz wewnętrznych, nieprzeznaczonych do zamieszkania – strychy, poddasza) oraz Impregnat Grunt R (do konserwacji drewna budowlanego, rekreacyjnego oraz stolarki okiennej i drzwiowej). Impregnat chroni drewno przed destrukcyjnym działaniem owadów i grzybów.