makita banermakita banermakita banermakita baner

Makita to firma o zasięgu międzynarodowym z ponad 100-letnim doświadczeniem.

To światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, rozwój oraz zaawansowana technologia.


Narzędzia akumulatorowe2Narzędzia akumulatorowe2Narzędzia akumulatorowe2Narzędzia akumulatorowe2

Narzędzia akumulatorowe Makita – wszystko, czego potrzebujesz w swoim warsztacie

Myśląc o elektronarzędziach, przed oczami najczęściej pojawiają się obrazy ciężkich i nieporęcznych urządzeń, za którymi ciągną się kilometry kabli. Firma Makita – pierwszorzędny producent narzędzi akumulatorowych – postanowiła to zmienić. Urządzenia wyposażono w akumulatory, dzięki czemu nie musimy martwić się o uciążliwe przewody elektryczne. Co więcej, narzędzia akumulatorowe Makita są lekkie, poręczne i pozwalają z łatwością wykonać wszelkie czynności remontowo-pielęgnacyjne w domu i wokół niego.

Obecnie większość urządzeń z zasilaniem sieciowym ma swoje odpowiedniki w wersji akumulatorowej. Dzięki najnowszej technologii produkcji ogniw, urządzenia te nie odbiegają parametrami od narzędzi sieciowych. Niezaprzeczalnie mają jednak tę przewagę, że pozwalają na pracę w miejscach, gdzie zasilanie sieciowe jest niemożliwe. Jeśli cenisz wysoką jakość, wydajność oraz szeroki wybór wśród dostępnych modeli, zdecyduj się na markę Makita. W sklepie Castorama znajdziesz wiele produktów, które sprawdzą się zarówno dla mniej, jak i bardziej doświadczonych majsterkowiczów.

narzędzia akumulatorowe2narzędzia akumulatorowe2narzędzia akumulatorowe2narzędzia akumulatorowe2

Postaw na narzędzia akumulatorowe Makita i ciesz się z wydajności podczas pracy


Interesującym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym są systemy narzędzi akumulatorowych. W takim systemie wystarczy jeden akumulator, który pasuje do wszystkich narzędzi z konkretnej linii. Dzięki temu narzędzia akumulatorowe Makita przykładowo do obróbki drewna charakteryzują się funkcjonalnością i doskonale sprawdzą się w wielu warsztatach.

Elektronarzędzia są nie tylko praktyczne, ale również dostosowane do pracy w trudnych warunkach. Większość modeli jest odporna na zanieczyszczenia oraz wilgoć. Co więcej, konstrukcja sprzętu jest dopasowana do potrzeb użytkowników. Wszystkie produkty są również proste w przechowywaniu oraz przenoszeniu. Narzędzia akumulatorowe Makita do prac technicznych możesz kupić samodzielnie lub w praktycznych zestawach.Narzędzia elektryczneNarzędzia elektryczneNarzędzia elektryczneNarzędzia elektryczne

Narzędzia elektryczne Makita – solidne wyposażenie Twojego warsztatu
Dzięki elektronarzędziom każdy z nas może poczuć się jak majsterkowicz – ułatwiają one czynności remontowe, pomagają rozwijać zainteresowania hobbystyczne oraz skracają czas potrzebny na remont mieszkania. Od lat katalog narzędzi zasilanych sieciowo niezmiennie się poszerza. Są one niezastąpione wszędzie tam, gdzie mamy swobodny dostęp do sieci energetycznej, gdy niezbędna jest potrzeba dużych i bardzo dużych wartości mocy oraz długiego czasu zasilania.

Jeśli chcesz wyposażyć swój warsztat albo potrzebujesz solidnych produktów, które pomogą Ci w remoncie, wybierz narzędzia elektryczne Makita. Marka od lat tworzy niezawodny sprzęt, który jest jednocześnie bardzo praktyczny i odporny na zanieczyszczenia czy wilgoć.

Wydajne i praktyczne narzędzia elektryczne Makita do pracy w wymagających warunkach
Korzystanie z elektronarzędzi zasilanych sieciowo to gwarancja stałego dopływu wystarczającej ilości energii w trakcie wykonywania każdej, nawet długotrwałej czynności. Wówczas moc urządzenia jest niezmienna, a praca jest tak samo wydajna, zarówno od razu po jej rozpoczęciu, jak i na samym końcu. Narzędzia elektryczne Makita to szereg wiertarek, szlifierek, wyrzynarek czy pilarek. Do wyboru masz wiele modeli, które dopasujesz do swoich potrzeb. Akcesoria sprawdzą się zarówno w przypadku początkujących użytkowników, jak i bardziej doświadczonych. Wykorzystasz je również podczas prac ogrodowych.

Sprzęty, czerpiące energię z sieci, takie jak narzędzia elektryczne Makita do prac majsterkowania, dobrze sprawdzą się w trakcie czasochłonnych czynności – podczas szlifowania czy piłowania. Jedynym warunkiem użytkowania jest wybór miejsca, które zapewnia dostęp do elektryczności, co nie zawsze jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Producent doskonale wie, że zdarzają się sytuacje, w których nie ma dostępu do zasilania sieciowego lub w wyniku awarii jest to tymczasowo niemożliwe. Wówczas warto wyposażyć się w sprzęt akumulatorowy, który również jest dostępny w ofercie sklepu Castorama.akcesoria1akcesoria1akcesoria1akcesoria1

Akcesoria Makita – uzupełnij wyposażenie swojego warsztatu
Praktyczne akcesoria Makita reprezentują niezliczoną gamę możliwości. Począwszy od wierteł, wkrętów, bitów i sedników, przez tarcze, brzeszczoty i ostrza, na kompleksowych pasach, torbach i systemie Makpac wcale nie kończąc. Prezentowane akcesoria są kompatybilne z popularnymi systemami mocowania osprzętu. Wysokiej jakości wykonanie gwarantuje niezawodność i precyzję w działaniu.

Oferta osprzętu Makita jest tak szeroka, że znajdziemy w niej zarówno budżetowe wiertła do drobnych projektów DIY, jak i najwyższej klasy akcesoria do pracy w najtrudniejszych warunkach i pod dużym obciążeniem. Dzięki temu niezależnie od Twojego doświadczenia dopasujesz wyposażenie do swoich potrzeb.

akcesoria2akcesoria2akcesoria2akcesoria2

Sprawna organizacja i praktyczne wyposażenie warsztatu

Walizki systemowe Makpac są dostosowane do przechowywania urządzeń i akcesoriów w bezpiecznych, sztywnych skrzyniach, które z łatwością można ze sobą łączyć i montować na specjalnym wózku transportowym. Dzięki czemu nawet najcięższy i najbardziej cenny ładunek będzie przewożony w bezpiecznych warunkach aż na plac budowy. Wybierz akcesoria Makita i ciesz się funkcjonalnymi rozwiązaniami, które wpłyną na komfort Twojej pracy. Przydadzą się zarówno podczas prac kreatywnych, remontu, jak i prac technicznych.

Jeśli chcesz postawić na akcesoria Makita do majsterkowania, zdecyduj się na gotowe zestawy dostępne w naszej ofercie. Znajdziesz wśród nich wszystko, czego potrzebujesz podczas wiercenia, podkuwania czy drobnych napraw. Wszystkie produkty, zarówno w gotowych zestawach, jak i samodzielne, charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykłą wytrzymałością. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Możesz je przechowywać w przydomowym warsztacie, piwnicy czy też garażu. To świetne uzupełnienie elektronarzędzi.

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt przez długi czas był intensywnie eksploatowany, pamiętaj o ich odpowiedniej konserwacji. Akcesoria Makita obejmują również praktyczne smary do wierteł oraz dłut.Makita logoMakita logoMakita logoMakita logo

Makita – jako światowy lider elektronarzędzi stawia na ciągły rozwój, wyznaczając nowe trendy. Od wielu lat inwestuje w rozwój technologii akumulatorowych, czego efektem są prężnie rozwijające się rodziny maszyn CXT i LXT.

Makita rozwijając technologie akumulatorowe nieprzerwanie dąży do zaspokojenia rosnących wymagań użytkowników, począwszy od lekkich prac w domu i ogrodzie, poprzez wykorzystanie maszyn w warsztatach, na budowach oraz we wszechstronnym utrzymaniu zieleni, a skończywszy na zastosowaniu w przemyśle – w ciężkich pracach w trudnych warunkach i przy dużych obciążeniach.

Narzędzia Makita rozpoznawalne są z racji doświadczenia, profesjonalizmu i solidności. Przy produkcji narzędzi przestrzegane są rygorystycznie standardy jakości. Japońska precyzja znana na całym świecie oraz wieloletni staż firmy, doprowadził Makitę na sam szczyt w branży elektronarzędzi profesjonalnych. Oprócz rozległego katalogu elektronarzędzi, Makita produkuje urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (elektryczne i akumulatorowe). Do wszystkich tych urządzeń firma oferuje wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. W związku z dużym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem na produkty firmy Makita w Polsce, nieustannie podnoszona jest jakość i różnorodność prezentowanej oferty.

Makita to nie tylko narzędzia ogrodowe i budowlane. To także bogata oferta narzędzi sprzątających. Klienci doceniają jakość produktów, które przyczyniają się do bezpiecznej, wygodnej i wydajnej pracy.

Dzięki nieustannie wprowadzanym innowacjom, nasze nowe i ulepszone produkty pozytywnie przyczyniają się do zrównoważonego i przyjaznego do życia środowiska. Jako jeden z wiodących producentów elektronarzędzi, czujemy się szczególnie odpowiedzialni za środowisko. W związku z tym nieustannie inwestujemy w rozwój silników z niską emisją spalin oraz posiadamy szeroki zakres technologii służących skutecznej ochronie środowiska naturalnego.