icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ociekacze i ociekarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Ociekacze i ociekarki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Suszarka do naczyń Cooke&Lewis stal nierdzewna
Strzałka w prawo

Suszarka do naczyń Cooke&Lewis stal nierdzewna

89,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Suszarka do naczyń jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Z jej pomocą oszczędzisz czas, stracony na wycieraniu porcelany, garnków i patelni. Suszarka wykonana jest z nierdzewnej stali, co zwiększa jej trwałość. Stabilne nóżki suszarki są gwarancją, że ulubiona zastawa nie potłucze się. Produkt ten jest dobrym połączeniem funkcjonalności z ciekawym wykonaniem.

  Cechy i zalety

  Suszarka do naczyń to podstawowy element wyposażenia, konieczny w kuchni przede wszystkim ze względów higienicznych. Na wilgotnych powierzchniach łatwo rozmnażają się bakterie oraz grzyby. Co w przypadku miejsc w kuchni jest niedopuszczalne i niebezpieczne dla Twojego organizmu. Suszarka pozwala swobodnie odcieknąć naczyniom, których nie musisz wycierać do sucha ręcznikiem, co często bywa uciążliwe i przede wszystkim czasochłonne. Produkt wykonany jest z nierdzewnej stali, co świadczy nie tylko o jego trwałości, ale także bezpieczeństwie. Dodatkowym walorem produktu jest jego funkcjonalny design, zawierający odpowiednie przegródki zarówno na talerze, jak i miski oraz kubki. Metaliczny kolor suszarki spodoba się tym, którzy urządzają kuchnię w nieco nowocześniejszym stylu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuOciekacz do naczyń
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaCooke & Lewis
   KolorSrebrny
   MateriałStal nierdzewna
   Kod produktu5908219764117