Zobacz więcej Szczypce do zaciskania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Szczypce do zaciskania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczypce do ściągania izolacji automatyczne

Szczypce do ściągania izolacji automatyczne

19,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Automatyczne szczypce do ściągania izolacji, które znacząco podniosą komfort Twojej pracy. Narzędzie bardzo szybko usuwa izolację z przewodów o różnych przekrojach, usprawniając i ułatwiając wykonywanie wielu czynności. Produkt został wykonany z solidnej stali, która zapewnia mu wysoką trwałość i odporność. Posiada wygodny uchwyt z polipropylenu.

   Cechy i zalety

    Jeśli zajmujesz się majsterkowaniem lub często naprawiasz domowe sprzęty, z pewnością chciałbyś usprawnić niektóre czynności. Automatyczne szczypce do ściągania izolacji to narzędzie niezbędne w warsztatach osób, które chcą precyzyjnie, bezpiecznie, a przy tym szybko usuwać izolację z przewodów o różnych przekrojach. Narzędzie zostało wykonane ze stali, co powoduje, że cechuje się ono dużą wytrzymałością i nie jest podatne na uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia, które mogłyby powstać w trakcie pracy. Wysoki komfort użytkowania zapewnia także wygodny uchwyt z polipropylenu, który dobrze leży i nie ślizga się w dłoni. Sprawdź, czy ten produkt jest dostępny w sklepie Castorama w Twojej okolicy lub zamów go online z dostawą do domu!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu165mm
     Materiał uchwytuPolipropylen (PP)
     Materiał ostrzaStal
     Grupa kolorystycznaCzarny
     Kod produktu3663602817390