Zobacz więcej Przedłużacze mieszkaniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznur Diall 2 x 0,75 mm2 z wyłącznikiem 2 m czarny

Sznur Diall 2 x 0,75 mm2 z wyłącznikiem 2 m czarny

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na łatwe włączanie i wyłączanie lampki? Zaopatrz się w oferowany przewód z przełącznikiem, który umożliwia sterowanie oświetleniem. Będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas, ponieważ stworzony z PCV nie ulega szybkiemu niszczeniu. Utrzymany jest w uniwersalnym czarnym kolorze idealnie łączącym się z wieloma innymi barwami.

   Cechy i zalety

    W Twoim mieszkaniu brakuje przewodu umożliwiającego włączanie i wyłączanie lampki? Zaopatrz się w oferowany model – posiada przełącznik, który pozwala na sterowanie oświetleniem. Element ten wyprodukowany został z PCV, czemu zawdzięcza się jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jego trwałość zwiększa bezpieczeństwo użytkowników przewodu – zapobiega bowiem porażeniu prądem, co jest ważne w przypadku instalacji elektrycznych. Nie musisz obawiać się, że produkt oszpeci wystrój Twojego pokoju – posiada uniwersalny czarny kolor, zatem będzie estetycznie wyglądał przy akcesoriach o dowolnych barwach. Szukasz trwałego przewodu? Dobrze trafiłeś! W oferowanym asortymencie znajdziesz modele o różnych parametrach technicznych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDiall
     Powierzchnia przekroju0.75mm²
     Poziom ochronyIP20
     Liczba żył2
     Maksymalne obciążenie elektryczne575W
     Napięcie230V
     Prąd znamionowy2.5A
     UziemienieNie
     Z przełącznikiem/Bez przełącznikaZ przełącznikiem
     KolorCzarny
     Kod produktu3663602735984