Zobacz więcej Zszywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Zszywacze i gwoździarki

Strzałka w prawo

Zszywacze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sztyfciarka 4Pro 1,2 / 15 - 50 mm

Sztyfciarka 4Pro 1,2 / 15 - 50 mm

278
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sztyfciarka to świetny produkt, który zastosujesz z powodzeniem przy pracach remontowych oraz montażowych. Dzięki elementowi możesz z łatwością położyć boazerię lub panele. Urządzenie posiada obudowę wykonaną z aluminium, które jest trwałym i jednocześnie lekkim materiałem. Dzięki temu sztyfciarka będzie Ci służyć wiele lat.

   Cechy i zalety

    Prezentowana w naszej ofercie sztyfciarka doskonale nadaje się do wykonywania prac związanych przede wszystkim z montażem. Produkt będzie doskonałym dodatkiem do pozostałych akcesoriów w Twoim przydomowym warsztacie. Dzięki elementowi możesz z łatwością zamocować boazerię na powierzchni ścian lub wykonać obramowanie drzwi oraz okien. Obudowa sztyfciarki została wykonana z aluminium – wytrzymałego oraz niezwykle lekkiego materiału. W związku z tym produkt pozostanie w kształcie nadanym przez producenta i będzie Ci służyć wiele lat, zachowując przy tym doskonały stan. Wśród naszego szerokiego asortymentu możesz również z łatwością odnaleźć inne urządzenia pneumatyczne, które zastosujesz do lakierowania, przedmuchiwania lub pompowania.

    • Ładowność magazynka: 140 sztyftów

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar kompatybilnych zszywek15 - 50 mm
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Przeznaczenieprace parkieciarskie, meblarskie, wykończeniowe
    Kod produktu5907811640423