Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld maskujący otwór 12 x 12 mm 65 x 65 mm

Szyld maskujący otwór 12 x 12 mm 65 x 65 mm

8,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld maskujący służy do estetycznego wykańczania bram i ogrodzeń. Do jego produkcji użyto stali, która wpływa na jego jakość oraz wysoką wytrzymałość. Produkt z łatwością przymocujesz do wybranego podłoża. Szyld posiada prosty, a zarazem bardzo elegancki wygląd, dzięki czemu znacząco wpłynie na ładny wystrój Twojego podwórka.

   Cechy i zalety

    Szyld maskujący wykorzystasz podczas montowania ogrodzenia, bramy czy też furtki na swoim podwórzu jako element maskujący miejsce styku klamki oraz furtki. Dzięki jego zastosowaniu estetycznie wykończysz elementy wyposażenia swojej posesji i tym samym podkreślisz ładny wygląd całego podwórka. Produkt posiada specjalny otwór umożliwiający jego przymocowanie do kwadratowej części konstrukcyjnej ogrodzenia. Szyld wykonano ze stali, dlatego jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu posłuży Ci jako zewnętrzna ozdoba przez długi czas. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór elementów dekoracyjnych przeznaczonych do samodzielnego udekorowania bram oraz ogrodzeń, co umożliwi Ci wybór produktu najlepiej pasującego do wystroju całej posesji.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906711271539