icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Taśmy i siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Taśmy i siatki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma do spoin ślizgowych Rigips 60 m

Taśma do spoin ślizgowych Rigips 60 m

11,98
/ szt.
0,20
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W trakcie montażu płyt gipsowo-kartonowych, skorzystaj z odpowiedniej taśmy do wykonywania spoin ślizgowych. Zamocowany produkt na styku płyty gipsowej z murem lub otynkowaną ścianą będzie zapobiegał powstaniu rys oraz większych pęknięć, chroniąc ściankę działową. Element w łatwy sposób przytwierdzisz do ścianki samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Przygotowując się do zamocowania płyt gipsowo-kartonowych, warto wykorzystać profesjonalną taśmę do spoin ślizgowych. Produkt jest niezbędny, aby uniknąć pęknięć oraz rys w miejscu, gdzie płyta styka się z sufitem lub ścianą. Dzięki taśmie nawet drobne ruchy konstrukcji czy naprężenia nie uszkodzą płyt gipsowo-kartonowych, dzięki czemu ścianka działowa będzie się prezentowała w odpowiedni sposób. Produkt wygodnie zamocujesz na styku płyty gipsowej z murem lub otynkowaną ścianą. Dzięki wykonaniu szczeliny, która będzie wypełniona uelastycznionym materiałem, elementy o różnej rozszerzalności cieplnej nie będą na siebie działały. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz także tradycyjne taśmy malarskie o różnych długościach.

    • Połączenie ślizgowe oznacza wykonanie szczeliny wypełnionej elastycznym materiałem, dzięki której elementy o różnej np. rozszerzalności cieplnej nie będą wzajemnie na siebie oddziaływały

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5905637118430