icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Przewody wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Przewody wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma na opaski zaciskowe Awenta 30 mb

Taśma na opaski zaciskowe Awenta 30 mb

82,98
/ szt.
2,77
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma na opaski zaciskowe Awenta to łatwe w obsłudze akcesorium do samodzielnego wykorzystania. Produkt pozwoli Ci wykonać opaskę o dowolnej średnicy. Opakowanie ma oznaczenia, dzięki którym z łatwością odmierzysz potrzebny odcinek taśmy. Krawędzie elementu wykonanego ze stali nierdzewnej zostały odpowiednio zabezpieczone. To zapobiega uszkodzeniu przewodów w trakcie montażu.

   Cechy i zalety

    Taśma na opaski zaciskowe Awenta 30 mb przyda Ci się podczas tworzenia systemu rekuperacji. Akcesorium umożliwia wykonanie opasek o dowolnej średnicy. Na opakowaniu produktu marki Awenta widoczne są specjalne oznaczenia. Dzięki nim łatwiej będzie Ci odmierzyć potrzebny odcinek taśmy. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej ma na całej długości specjalne wcięcia. Dzięki temu docięcie taśmy z serii Awenta Pro na wybrany wymiar nie sprawi Ci trudności. Krawędzie elementu zostały ukształtowane w taki sposób, żeby uniemożliwić uszkodzenie przewodów podczas montażu. Taśma na opaski zaciskowe Awenta wymaga zastosowania specjalnych zamków, które również znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź też inne produkty pozwalające na stworzenie sprawnego systemu rekuperacji.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaAwenta
     SeriaAwenta Pro
     KolorOcynkowany
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5905033305526