Produkty

Trawa uniwersalna Verve 10 kg na 400 m2

Kliknij aby powiększyć

Trawa uniwersalna Verve 10 kg na 400 m2

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627820

|
Przy użyciu praktycznej trawy uniwersalnej bez trudu założysz trawnik na terenie otaczającym Twój domu lub na działce. Trawa pomoże Ci też wyrównać ubytki w już istniejącym trawniku tak, by prezentował się on estetycznie. Pielęgnacja elementu nie wymaga zbyt dużo pracy – wystarczy tylko pamiętać o regularnym podlewaniu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 10 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

22 cm

Wysokość opakowania

75 cm

Szerokość opakowania

41 cm

Waga brutto

10.94 kg

Waga w opakowaniu

10 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zakładanie trawników

Wydajność

10 kg na 400 m2

Wymagania

przed siewem odpowiednio przygotować podłoże

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

uniwersalna formuła nasion trawy Verve zapewnia wysoką jakość i szybki rozwój, silną budowę korzeni i pomaga w uzyskaniu gęstego i zdrowego trawnika

Parametry fizyczne i wizualne

Skład

wieloletnia życica, kostrzewa czerwona pnąca, kostrzewa czerwona kępowata
Trawę uniwersalną wykorzystasz, aby założyć trawnik na terenie wokół Twojego domu albo na działce. Dzięki niej z łatwością wypełnisz też braki w już istniejącym trawniku, dbając w ten sposób o to, by przywrócić mu piękny wygląd. Siejąc trawę bez problemu stworzysz w ogrodzie miejsce, które będzie się doskonale nadawać do spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Możesz też ją zastosować, aby stworzyć stabilne podłoże placu zabaw lub boiska dla dzieci. Nie musisz się przy tym obawiać, że przez to trawa ulegnie zniszczeniu – jest ona odporna na niekorzystne warunki pogodowe oraz na uszkodzenia mechaniczne. Produkt z pewnością przyjmie się w każdym miejscu w Twoim ogrodzie – zarówno na pełnym słońcu, jak i w cieniu.
Ocena
10 komentarzy
17.04.2018
szybciutko rośnie, więc jak chcecie szybko uzupełnić braki i gołe placki w trawniku, bierzcie śmiało
16.09.2019
Trawa posiana na świeżo przywiezioną ziemię, zagrabiona, walcowana ,podlewana, ponad połowa ziaren nie wyrosła mimo regularnego podlewania.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się tą informacją. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja i trawa nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Ogród, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę tego stanu rzeczy oraz jego możliwe rozwiązania. Przypominamy również o możliwości złożenie reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

25.07.2019
U mnie przez dwa tygodnie praktycznie nic sie nie dzialo(3pudla 1,5 kilowe na 60 m2 !!!!!),dopiero po dolozeniu ciemnej ziemi(8workow) i nawozu,dosiewki (1pudlo dodatkowo)podlewana codziennie,wystrzelila w gore po trzech tygodniach i teraz to dopiero jest trawa i jestem zadowolony
14.05.2019
Katastrofa. Po 2 tygodniach zero kiełkowania. I to pomimo codziennego podlewania, żyznej gleby, przesypania ziemią do trawników (również z Castoramy) i porządnego zwałowania.dodam że dookoła stary trawnik rośnie bez problemu i tylko na tym na nowo skopanym kawałku ciągle łyso. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak fatalnymi nasionami. Chyba marki własne nie zawsze wychodzą Castoramie na zdrowie... :-(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Zapraszamy uprzejmie do sklepu, gdzie jeden z doradców z działu Ogród postara się Panu pomóc w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny tego zdarzenia oraz zaproponuje możliwości jego rozwiązania. Przekażemy również tę kwestię osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w naszych sklepach celem dalszej weryfikacji.

28.09.2018
Ta trawa to DNO! Odradzam kupno, po 3 tygodniach podlewania rosnie beznadziejnie, a praktycznie uroslo max 10% ziaren, ktore wysialem. Juz nigdy wiecej nie uwierze obsludze Castoramy, ze ta trawa jest najlepszym produktem w ich sklepie i pochodzi z Anglii...
21.05.2018
Ta trawa to jakaś pomyłka mija 2,5 tyg od siania i praktycznie nic nie wychodzi, podlewana kilka razy dziennie i nic same suche łupinki.
23.04.2018
2 dosadzenia i piękna zielona trawka w całym ogrodzie, bez prześwitów. Trzeba po prostu porządnie sypnąć
16.04.2018
Jaki ona ma piękny kolor! Długo odczekałam, że stara niemal cała zeszła, resztę przeorałam grabiami. Ta nowa jest cudna.
15.04.2018
Dobra do zapełniania wytarć na obecnym trawniku.
12.04.2018
Super trawka na uzupełnienie braków w trawniku w miejscach, gdzie się wydeptała z biegiem czasu.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Piaskowanie trawnika – kiedy i jak przeprowadzić?

 • Ogród

  Jaką trawę wybrać do naszego ogrodu?

 • Ogród

  Rodzaje traw ozdobnych

Ocena i komentarz dla:

Trawa uniwersalna Verve 10 kg na 400 m2