Produkty

Trawa uniwersalna Verve 5 kg na 200 m2

Kliknij aby powiększyć

Trawa uniwersalna Verve 5 kg na 200 m2

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627819

|
Trawę możesz użyć, aby założyć trawnik na terenie wokół Twojego domu lub na działce. Produkt świetnie posłuży Ci również do uzupełnienia braków w już istniejącym trawniku – zyska on dzięki temu piękny wygląd. Charakteryzuje się dość prostą pielęgnacją – wystarczy tylko regularnie go podlewać, by zachwycał intensywnie zielonym kolorem.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 5 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

16 cm

Wysokość opakowania

60 cm

Szerokość opakowania

31 cm

Waga brutto

5.65 kg

Waga w opakowaniu

5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zakładanie trawników

Wydajność

5 kg na 200 m2

Wymagania

przed siewem odpowiednio przygotować podłoże

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

uniwersalna formuła nasion trawy Verve zapewnia wysoką jakość i szybki rozwój, silną budowę korzeni i pomaga w uzyskaniu gęstego i zdrowego trawnika

Parametry fizyczne i wizualne

Skład

wieloletnia życica, kostrzewa czerwona pnąca, kostrzewa czerwona kępowata
Dzięki zastosowaniu praktycznej trawy z łatwością założysz trawnik na Twojej działce czy też na terenie otaczającym Twój dom. Element może Ci również posłużyć do wypełnienia braków w już istniejący cym trawniku. Zastosowanie trawy sprawi, że w Twoim ogrodzie powstanie miejsce, w którym będzie można spędzić czas na świeżym powietrzu – w gronie rodziny lub przyjaciół. Element doskonale sprawdzi się także jako podłoże placu zabaw lub boiska dla dzieci – trawa jest odporna na działanie czynników zewnętrznych i na uszkodzenia mechaniczne. Produkt może zostać zasiany w niemal każdej części ogrodu – bez względu na to, cz jest ona zacieniona czy też bardziej nasłoneczniona. Oferujemy Ci też inne rodzaje trawy, które mogą przypaść Ci do gustu.
Ocena
20 komentarzy
20.04.2020
Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż po 3 i pół tygodniach od posiania trawy na świeżą ziemię, mimo intensywnego podlewania ziarenka nie wykiełkowały. Zamiast zielonego trawnika za oknem czarna ziemia. Z lupą można dostrzec 3 kiełki na krzyż. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, jeśli zasiana trawa nie spełniła Pana(i) oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Ogród, który postara się dotrzeć do przyczyn opisanej sytuacji oraz udzieli wskazówek, które pomogą uzyskać oczekiwany efekt.

16.09.2019
Trawa posiana na świeżo przywiezioną ziemię, zagrabiona, walcowana ,podlewana, ponad połowa ziaren nie wyrosła mimo regularnego podlewania.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się tą informacją. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja i trawa nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Ogród, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę tego stanu rzeczy oraz jego możliwe rozwiązania. Przypominamy również o możliwości złożenie reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

28.09.2018
Ta trawa to DNO! Odradzam kupno, po 3 tygodniach podlewania rosnie beznadziejnie, a praktycznie uroslo max 10% ziaren, ktore wysialem. Juz nigdy wiecej nie uwierze obsludze Castoramy, ze ta trawa jest najlepszym produktem w ich sklepie i pochodzi z Anglii...
21.05.2018
Ta trawa to jakaś pomyłka mija 2,5 tyg od siania i praktycznie nic nie wychodzi, podlewana kilka razy dziennie i nic same suche łupinki.
12.04.2018
Super trawka na uzupełnienie braków w trawniku w miejscach, gdzie się wydeptała z biegiem czasu.
20.06.2020
Trawa musi mieć zanieczyszczenia. Pojawiła się ogromna ilość chwastów i teraz muszę to ręcznie wyrywać. Odradzam kupno tego produktu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za informację. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Prosimy o kontakt z działem Ogród w wybranej Castoramie celem uzyskania odpowiedniego wsparcia: www.castorama.pl/sklepy

03.06.2020
Zwertykulowane, posiane, podlane, wyczekane, trawa nie wyrosła ptakom smakowała.
Pieniądze w błoto
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja, a zakupiona trawa nie wyrosła. Zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z jednym z naszych doradców z działu Ogród, który chętnie dotrze do przyczyn tego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama na terenie kraju można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

25.05.2020
Miałem napisać drugą opinię po dwóch tygodniach ale trawa nadal nie wykiełkowała. Teraz minął trzeci tydzień i nareszcie trawa rośnie ale tylko małymi kępkami i bardzo, bardzo wolno co może w przyszłości być plusem. Jest to trawa bardzo wymagająca przy zakładaniu trawnika. Startowałem od gołej ziemi na którą rozsypałem nawóz do trawy następnie trawa Verve. Efekt po trzech tygodniach jest taki że mam trawnik pełen chwastów z niewielką ilością trawy. Chemi na chwasty nie użyję bo w przyszłości planuję grządki z warzywami i krzewy owocowe. Jeśli potrzebujecie łatwej szybkiej trawy to wybierzcie inną trawę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię po trzecim tygodniu od zasiania trawy. Przykro nam, jeśli rozrasta się ona nierównomiernie. Może mieć na to wpływ wiele czynników. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych zDziału Ogród, który z chęcią wesprze Pana swoją poradą.

21.05.2020
To trawa dla cierpliwych , wolniej rośnie i się rozkrzewia ale jest gruba i solidna o pięknym kolorze. Jak ktoś jeździ w ciepłe kraje to tam takie maja,Jak już wyrośnie to super odporna na susze i deptanie.
18.05.2020
Tam trawa to straszne badziewie. Kielkuje po 3 tygodniach i jest potwornie zanieczyszczona chwastnica! Zamiast trawnika mam teraz uprawę chwastnicy w ogorodku pomimo dobrego przygotowania podłoża i użycia ziemi z worka do przysypania. A to co nie jest chwastnicy pomimo mieszania ziaren rośnie sobie jak chce... jedno większe i grubsze inne cienkie i niskie. Czeka mnie teraz ponowne zakładanie trawnika z tym że teraz jeszcze dodatkowo musze to wszystko zerwać.
Za darmo bym już więcej tej trawy nie wziela.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli nie jest Pani zadowolona z zakupionego produktu. Zachęcamy do kontaktu z doradcą z działu Ogród, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę opisanej sytuacji. Przekażemy również tę informację do odpowiedniego działu w celu weryfikacji jakości produktu. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji drogą mailową, telefoniczą lub osobiście w dowolnym sklepie Castorama: www.castorama.pl/sklepy

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jaki styl ogrodowy do nas pasuje?

 • Ogród

  Mulczowanie trawnika - kiedy wykonać?

 • Ogród

  Jak długo wschodzi trawa? Poznaj etapy wzrostu trawy

Ocena i komentarz dla:

Trawa uniwersalna Verve 5 kg na 200 m2