Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik ceramiczny Systemy Kominowe Niko 45° 200 mm

Trójnik ceramiczny Systemy Kominowe Niko 45° 200 mm

348
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik ceramiczny przeznaczony jest do montażu w nowoczesnych systemach kominowych Niko Uni. Produkt posiada certyfikat oraz niezbędne atesty, które świadczą o jego wytrzymałości i bezpieczeństwie użytkowania. Trójnik wykonany został z ceramiki kominowej odpornej na ogień, destrukcyjne działanie wody oraz kwas kondensatowy. Charakteryzuje się lekkością i łatwością montażu. Pasuje do pozostałych elementów systemu kominowego Niko Uni, które znajdziesz w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Trójnik ceramiczny to jeden z podstawowych elementów konstrukcyjnych nowoczesnego systemu kominowego Niko Uni. Prezentowany trójnik ceramiczny wykonany został z trwałej ceramiki kominowej, odpornej na działanie wysokich temperatur oraz kwasowego kondensatu. Produkt charakteryzuje się lekkością i wytrzymałością. Jego budowa gwarantuje, że doskonale będzie pasować do pozostałych części systemu kominowego Niko Uni. Trójnik ceramiczny jest elementem wewnętrznym, który znajduje się w betonowych pustakach z odpowiednio wyciętym otworem. Jest łatwy w montażu, na jego powierzchnię nakłada się warstwę wełny mineralnej jako izolację. Trójnik ceramiczny, podobnie jak pozostałe elementy kominów Niko Uni, przygotowany jest do pracy z różnymi rodzajami kotłów grzewczych. W naszej ofercie znajdziesz inne niezbędne artykuły do kominów Niko.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuAdapter do rury spalinowej
     Średnica produktu200mm
     Maksymalna temperatura robocza600°C
     Odporność na korozjęOdporny na korozję
     MateriałCeramika
     Kod produktu5905279951099