icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Tarcze i trzpienie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Mini elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Tarcze i trzpienie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trzpienie filcowe stożkowe 25 x 30 mm

Trzpienie filcowe stożkowe 25 x 30 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trzpienie filcowe są przeznaczone do polerowania przedmiotów. Produkt jest wykonany z dobrej jakości materiału, odpornego na szybkie zużycie. Trzpień pozwala na precyzyjną pracę, dlatego też może być stosowany nawet do polerowania złożonych konstrukcji. Uniwersalność produktu sprawia, że możliwe jest stosowanie różnego rodzaju past szlifierskich.

  Cechy i zalety

  Trzpienie filcowe są przeznaczone do polerowania przedmiotów wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Produkt został zrobiony z odpornego na uszkodzenia filcu, dzięki czemu długo zachowuje swoje dobre właściwości. Trzpienie tego rodzaju pozwalają na dokładną pracę, dlatego też będą odpowiednie również do przedmiotów o skomplikowanej konstrukcji, na przykład form ciśnieniowych. Produkt jest przeznaczony do uniwersalnego zastosowania, można go używać z różnego rodzaju pastami polerskimi. Przy pomocy trzpienia z łatwością osiągniesz pożądane efekty, niezależnie od tego, jaki stopień polerowania jest wymagany. Produkt przeznaczony do montażu na standardowych elektronarzędziach, dzięki czemu możesz go używać bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu.

  • Produkt polski
  • Wysoka jakość wykonania
  • Wykonany z litego filcu

  Specyfikacja techniczna

  Przeznaczeniepolerowanie różnego rodzaju materiałów, takich jak: metal, szkło, metale szlachetne w przemyśle galwanicznym, szkło optyczne, lustra, itd.

  MateriałFilc
  Kompatybilnośćmoże być stosowany we wszystkich obrotowych wiertarkach ręcznych
  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5902143116509