Zobacz więcej Tunele, plandeki i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Tunele, plandeki i folie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tunel ogrodowy 6 m2

Tunel ogrodowy 6 m2

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tunel ogrodowy może być stosowany w ogródkach warzywnych. To praktyczny produkt, który został wyposażony w dwa okienka wentylacyjne. Tunel ma również zwijane drzwi zamykane na suwak. Produkt jest oferowany jako zestaw wraz z kołkami i linami. Jego montaż nie jest trudny. Tunel ułatwi uprawę roślin i zapewni im odpowiednie warunki cieplne.

   Cechy i zalety

    Tunel ogrodowy 6 m2 jest produktem, który może być wykorzystywany w ogródkach warzywnych. To właśnie ten produkt zapewnia lepsze warunki roślinom. Gwarantuje im wyższą temperaturę i wilgotność. Produkt został wykonany z polietylenu i stalowego stelaża. Zastosowane materiały potwierdzają jego trwałość i wytrzymałość. Tunel ogrodowy w zielonym kolorze jest wyposażony w dwa okienka wentylacyjne. Z kolei zwijane drzwi zamykane na suwak można łatwo otworzyć i zamknąć. W zestawie wraz z tym produktem otrzymasz dodatkowo kołki i liny. Wszystkie te elementy będą niezbędne podczas montażu tunelu w Twoim ogrodzie. Asortyment sklepów Castorama obejmuje również inne rozmiary tuneli, a także wiele innych produktów do pielęgnacji roślin.

    • Dwa okienka wentylacyjne
    • Zwijane drzwi zamykane na suwak
    • Kołki i liny w zestawie

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5057741443523